Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 29.05.2023 21:37

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani

Celine Dion
Instagram @celinedion

Celine Dion to jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek na całym świecie. Gwiazda od pewnego czasu zmaga się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Jak obecnie się czuje?

Celine Dion to światowej sławy piosenkarka

Celine Dion to wokalistka, która osiągnęła spektakularny sukces na światowej scenie muzycznej. Słuchacze doskonale znają jej przebój “My heart will go on”, który został nagrany do kultowego filmu “Titanic” ćwierć wieku temu. 

Piosenkarka od kilkudziesięciu lat aktywnie działa w branży muzycznej. Koncertuje, wydaje płyty i wywołuje ciarki na ciele swoim przepięknym głosem. Niestety gwiazda od pewnego czasu zmaga się z problemami natury zdrowotnej.

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Celine Dion odwołała trasę koncertową

Kilka dni temu na fanów artystki spłynęła smutna wiadomość. Celine Dion ze względu na problemy ze zdrowiem musiała odwołać trasę koncertową, podczas której miała również zawitać do Polski. 

Choroba artystki sprawiła, że podczas koncertów nie będzie w stanie dać z siebie sto procent. Celine Dion znana jest z perfekcjonizmu, i zawsze pilnuje, by wszystko było dopięte na ostatni guzik - zwłaszcza na koncertach.

Celine Dion zmaga się z chorobą

Celine Dion jakiś czas temu podzieliła się z fanami przykrą informacją na temat swojego stanu zdrowia. U gwiazdy zdiagnozowano poważną chorobę, Zespół Sztywnego Człowieka. 

Schorzenie to objawia się sztywnością mięśni, a nieleczony może doprowadzić nawet do niepełnosprawności. Odkąd media obiegła informacja o chorobie artystki, fani martwią się o jej zdrowie i wysyłają w jej stronę mnóstwo słów wsparcia.

Tagi: Celine Dion