Rozrywka.Goniec.pl

Instagram: @theroyalfamily

Camilla cieszyła się z rozstania księcia Williama i Kate? Żona króla Karola III znów podpadła Brytyjczykom

27 Października 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Camilla i księżna Kate obecnie utrzymują przyjazne relacje i należą, obok księcia Williama i księżnej Anny, do najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Niestety, nie zawsze tak było i zarówno żona króla Karola III, jak i partnerka przyszłego władcy, musiały pokonać długą drogę, nim zyskały sympatię.

Camilla cieszyła się z rozstania księcia Williama i Kate? Nie mogła zaakceptować "kobiety z ludu"?

Na jaw wyszło, że księżna Kate musiała nie tylko przekonać do siebie poddanych, ale również zyskać aprobatę Camilli, która początkowo nie była zachwycona wizją dołączenia do rodziny królewskiej osoby "z plebsu".

Ujawniono, jak żona króla Karola III zareagował na wieść o rozstaniu Kate i Williama, do którego doszło jeszcze przed ich ślubem. Ukochana obecnego władcy miała wręcz odetchnąć z ulgą.

To zaskakujące, że Camilla Parker-Bowles , która przeszła długą drogę, nim została zaakceptowana, kompletnie nie współczuła ukochanej księcia Williama, która również miała problem z uzyskaniem akceptacji rodziny królewskiej.

Przypomnijmy, że obecna Królowa Małżonka Zjednoczonego Królestwa, długo nie była akceptowana przez rodzinę królewską i Brytyjczyków, którzy uważali, że rozbiła małżeństwo księcia Karola i uwielbianej księżnej Diany. Musiało upłynąć wiele wody, nim Camilla przekonała do siebie poddanych... a mimo to sama była nieprzychylna Kate Middleton. Jak donosi "The Daily Beast", że żona ówczesnego księcia Karola ucieszyła się, gdy w 2007 roku po kilku latach związku William zerwał z Kate.

- Byłem w Londynie, gdy Kate i William rozstali się. Dla mnie to był szok, wszyscy byli przekonani, że to tylko kwestia czasu aż William oświadczy się Kate. Wtedy ludzie zaczęli mi mówić, że Kamila popierała ich decyzję - wspomina Christopher Andersen w rozmowie z "The Daily Beast".

Camilla namawiała księcia Karola, aby odwiódł syna od ślubu z ukochaną

Przyszła królowa małżonka miała uważać Kat za sympatyczną, ale zbyt nisko urodzona, aby wejść do rodziny królewskiej. Camilla Parker-Bowles miała również nie przepadać za manierami ukochanej księcia Williama , która ewidentnie pozostawała "dziewczyną z ludu" i zachowywała się kompletnie inaczej, niż wymagano w wyższych sferach.

Według Christophera Andersena Camilla miała nawet namawiać męża, by ten wybił z głowy Williamowi ślub z Kate Middleton, gdyż jej rodzice nie mają szlacheckiego pochodzenia.

Przypomnijmy, że matka synowej króla Karola III pracowała jako stewardessa, a jej ojciec był dyspozytorem lotów w British Airways. Sama Kate Middleton studiowała historię sztuki i dorabiała w miejscach, które kompletnie nie przystoją przyszłej królowej - m.in. jako barmanka, hostessa i sprzedawczyni z odzieżą myśliwską.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: "The Daily Beast"

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Steffen Möller zniknął z telewizji z dnia na dzień. Wydało się, co teraz robi gwiazdor "M jak miłość"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski najadł się strachu na lotnisku. "Nerwy były straszne"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel na romantycznym nagraniu z ukochaną. Miłość kwitnie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]