Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Była żona Kamila Durczoka pokazała zdjęcie ze zmarłym mężem. Był na nim ktoś jeszcze
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.06.2023 19:15

Była żona Kamila Durczoka pokazała zdjęcie ze zmarłym mężem. Był na nim ktoś jeszcze

Kamil Durczok i Marianna Dufek
Kapif

Była żona Kamila Durczoka podzieliła się z internautami archiwalnym zdjęciem z dziennikarzem. W życiu Marianny Dufek gwiazdor "Faktów" odegrał ważną rolę, jednak na opublikowanym kadrze widać nie tylko ich dwójkę, ale także kogoś jeszcze. Z tą osobą wiąże się historia, z której zmarły Kamil Durczok raczej nie był dumny. 

Wyboiste losy Kamila Durczoka i Marianny Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek wiedli szczęśliwe życie przez ponad 20 lat, jednak ich małżeństwo nie uniknęło problemów i rozpadło się. Na początku nic tego nie zapowiadało, chociaż oboje nie żyli ze sobą na co dzień. Kamil Duroczk przez 5 dni w tygodniu przebywał w Warszawie, gdzie święcił triumfy jako główna twarz "Faktów". W tym czasie jego żona oraz syn mieszkali w Katowicach. 

Gdy Kamil Durczok usłyszał od lekarzy ponurą diagnozę i zachorował na nowotwór, mógł liczyć na wsparcie najbliższych. Niestety, groźna dolegliwość nie sprawiła, że małżonkowie długo byli ze sobą bliżej. Oboje wkrótce ogłosili rozstanie, a dziennikarz na stałe wyprowadził się do stolicy. Gdy na jaw wyszły kompromitujące go materiały, eksmałżonka była lojalna i stanęła po jego stronie. 

Para znów zamieszkała razem, jednak i tym razem "nie było im pisane". Kamil Durczok i Marianna Dufek po pełnych zwrotów akcji latach małżeństwa w 2017 roku postanowili ostateczne się rozwieść. 

Ewa Błaszczyk przekazała świetne nowiny o córce w śpiączce. Długo na to czekała

Była żona Kamila Durczoka opublikowała ich archiwalne zdjęcie. WIdać także syna

Kamila Durczoka i Mariannę Dufek łączyło jedynie wspólne wychowanie syna. Syn zmarłego żurnalisty dziś ma już 26 lat. Mariannie Dufek względy metryczne nie przeszkodziły, by opublikować rodzine zdjęcie i złożyć mężczyźnie życzenia z okazji Dnia Dziecka. - Mój najlepszy Przyjaciel. Warto było urodzić. Szczęścia - napisała na Facebooku obok wspólnego zdjęcia całej trójki. 

Relacje Kamila Durczoka Juniora z matką niewątpliwie są wyśmienite, jednak tego samego od dawna nie można było powiedzieć o jego trudnych stosunkach z ojcem. Syn gwiazdora TVN podjął nawet decyzję, która dla jego ojca była na pewno wielkim ciosem. 

Kamil Durczok miał trudne relacje z synem

Syn Kamila Durczoka niezbyt dobrze przyjmował medialne doniesienia dotyczące ojca, więc zdecydował się zmienić nazwisko na panieńskie matki.

- Syn mi powiedział, że chce zmienić nazwisko, żeby nie nazywać się tak samo, jak ja - ubolewał przed laty Kamil Durczok, który pomimo skandali i zrujnowania swojego wizerunku starał się o uznanie swojego dziecka i z nadzieją zabiegał o jego względy. 

- Walczę o to i pracuję nad sobą, by cieszyć się życiem - opowiadał w Na Żywo. Gdy Kamil Durczok zmarł (w 2021 r.), jego syn odmówił przyjęcia spadku. Musiałby wówczas przyjąć nie tylko spory majątek, ale równie duże długi po rodzicielu. 

Źrodło: Na Żywo