Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Brodka nagle przerwała koncert. Na scenę wparowała Beata Kozidrak i się zaczęło
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 30.06.2023 09:22

Brodka nagle przerwała koncert. Na scenę wparowała Beata Kozidrak i się zaczęło

Beata Kozidrak na scenie Open'er Festival
Agata Jaroszewska "Goniec.pl"/Wojciech Olkusnik/East News

Tegoroczny Open'er Festival wystartował 28 czerwca i potrwa do 1 lipca. W tym czasie miłośnicy dobrej muzyki z pewnością przeżyją wiele niezapomnianych chwil i niespodzianek. W ciemno można założyć, że jedną z największych z nich był występ wielkiej gwiazdy polskiej muzyki, której fani się nie spodziewali. Ich zachwyt słychać było z kilometrów.

Beata Kozidrak niespodziewanie pojawiła się na koncercie Moniki Brodki

Przy ogromnej liczbie artystów występujących na wydarzeniu, nie sposób spamiętać wszystkich i tym razem publiczność zgromadzona pod sceną Moniki Brodki była ogromnie zaskoczona, gdy nagle ujrzeli legendarną wokalistkę zespołu Bajm.

Monika Brodka na Open’er Festivalu promowała utwory znajdujące się na jej najnowszej płycie "Sadza", która ukazała się w październiku 2022 roku. Publiczność wsłuchiwała się spokojne, wręcz intymne piosenki wokalistki, dając się kompletnie pochłonąć atmosferze utworów. Jak podsumowała nasza dziennikarka Agata Jaroszewska, która w tym czasie była pod sceną, wokalistka przeżywała bardzo swoje utwory, śpiewając trochę dla siebie i z dystansem do publiczności, schowana za czarnym materiałem. Wideo udostępniamy poniżej:

7-latek wypadł za burtę promu na Bałtyku. Matka skoczyła za dzieckiem

Legendarna artystka zachwyciła publiczność

Ludzie zgromadzeni pod sceną wczuwali się w wykonania Moniki Brodki, ale melancholijny nastrój nagle przerwała około godziny 1 w nocy Beata Kozidrak. Na wejście gwiazdy tłum zareagował bardzo żywo, a dynamika występu zmieniła się o 180 stopni. Artystki wspólnie wykonały kilka utworów, co spotkało się z ogromnym poruszeniem wśród publiczności. Beata Kozidrak pokazała, że królowa polskiej sceny jest tylko jedna i że ten tytuł bezapelacyjnie należy się właśnie jej.

- Becia, oni mają niedosyt - zwróciła się w pewnym momencie Monika Brodka to legendy polskiej sceny muzycznej. Beata Kozidrak nie dała się długo prosić i specjalnie dla fanów koleżanki po fachu wykonała kilka utworów a capella, w pewnym momencie nawet energicznie zarzucając włosami podczas intonacji. 

Fani Moniki Brodki byli zachwyceni niespodzianką

Co ciekawe, gościnny występ wokalistki zespołu Bajm był ogłaszany już wcześniej. Zarówno Beata Kozidrak, Rosalie i Tonfa już dwa dni wcześniej byli zapowiadani przez organizatorów w mediach społecznościowych. 

Niezależnie jednak od tego, widownia zawsze cieszy się na widok Beaty Kozidrak... i trudno im się dziwić. Poniżej publikujemy nagrania z tego wyjątkowego wydarzenia:

Źródło: Goniec.pl