Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Błyskawiczna zmiana w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie nie dowierzają, zaskakująca decyzja

17 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

18 edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" budziła emocje jeszcze przed rozpoczęciem nagrań za sprawą kadrowych roszad, które dotknęły w szczególności panel jurorski. Okazuje się, że Polsat kontynuuje tradycję tzw. gorących krzeseł, bowiem "stołki" jurorów są  tymi, z którymi najłatwiej można spaść. Który juror zostanie zastąpiony już od najbliższego odcinka, kto go zastąpi i czy to zmiana na stałe? Rozwiewamy wątpliwości. 

 

 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 18. sezon inny niż wszystkie

18. sezon show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" różni się od poprzednich w wielu kwestiach. Z programu zniknęła Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowsk i. Liczbę jurorów zmniejszono, na czym ucierpiał także Michał Wiśniewski (w jego miejsce pojawił się Piotr Domagała). Sympatycznego "Gąsa" zastąpił odkopany przez Edwarda Miszczaka spod ziemi Maciej Rock. 

W 18. serii przeboju Polsatu jest jednak jeszcze coś, co wyróżnia go spośród innych. W poprzednich edycjach dbano o atmosferę wśród uczestników i starano się, by każdy z bohaterów miał szansę na wygraną w jednym odcinku. 

Aktualnie ten zwyczaj przeszedł już do przeszłości. W dwóch pierwszych odcinkach smaku zwycięstwa posmakował Krzysztof Ibisz , który przy okazji występu w roli drag queen opowiedział o swojej traumie z dzieciństwa. 

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tego jurora nie zobaczymy w przyszłym odcinku

Okazuje się, że dla widzów traumą mogą okazać się ciągłe zmiany, jakie spotykają szanownych jurorów. 

W najbliższym odcinku obok Pawła Domagały i Pawła Janowskiego nie zasiądzie bowiem Małgorzata Walewska. Jak donosi Fakt, to zamieszanie jest tylko chwilowe, więc fani śpiewaczki mogą spać spokojnie. Pozostaje jednak pytanie, kto ją zastąpi? Pracownik programu przekazał następujące informacje tabloidowi. 

- W 4. odcinku "TTBZ", który widzowie będą mogli obejrzeć 24 marca, Anna Dereszowska zastąpi Małgorzatę Walewską, ale tylko na jeden odcinek. Jurorka nie może być na nagraniach do tego odcinka ze względu na inne zobowiązania zawodowe - czytamy w Fakcie. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co zobaczymy w kolejnym odcinku?

Pod koniec 2. odcinka, tuż po losowaniu kolejnych wcieleń uczestników, okazało się, że największe emocje tym razem ma szansę wzbudzić ktoś inny, niż Krzysztof Ibisz. Piotr Stramowski wystąpi na scenie jako Freddie Mercury, zaś Oscar Cyms  sprawdzi się w rapowaniu jako Eminem. Będziecie oglądać?

Samolot

Oburzające nagranie z samolotu polskich linii lotniczych. Piloci zostali zawieszeni

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >

Telewizja

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła przez piekło. Każda jej miłość kończyła się na cmentarzu
Czytaj więcej >

Telewizja

Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]