Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Blanka Lipińska zadrwiła z Katarzyny Dowbor i programu "Nasz nowy dom". Była daleka od subtelności
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.11.2022 12:38

Blanka Lipińska zadrwiła z Katarzyny Dowbor i programu "Nasz nowy dom". Była daleka od subtelności

blanka lipińska katarzyna dowbor
Pawel Wodzynski/East News / TRICOLORS/East News

Blanka Lipińska niedawno została dumną właścicielką domku na wsi. O tym, że jest uroczy, wiemy tylko od samej zainteresowanej, ponieważ jeszcze nikt nie widział na oczy tej bajecznej posiadłości. Oczom internautów ukazał się za to dość krytyczny stosunek, jakim Blanka Lipińska darzy program "Nasz nowy dom", któremu od lat szefuje Katarzyna Dowbor.

Blanka Lipińska została "posiadaczką ziemską"

"Nasz nowy dom" to sztandarowy przebój Polsatu, którego formuły nie trzeba wyjaśniać. Istotne jest jedno – remonty domostw osób z ograniczonymi środkami fachowcy wykonują: w przypadku mieszkań cztery dni, zaś jeśli chodzi o domy – pięć dni, a w szczególnych przypadkach siedem.

Program z Katarzyną Dowbor w roli głównej cieszy się sporą sympatią widzów, jednak na pewno nie należy do nich Blanka Lipińska. Ten prosty wniosek można wyciągnąć po lekturze jej wpisów dotyczących remontu wspomnianego nowo zakupionego domku na wsi. Nieruchomość wpadła w jej ręce niedawno, jednak wymaga sporego doinwestowania.

- Teraz zaczynamy remont domu w lesie, to tam zwracam uwagę na to, aby było super przytulnie. Nie w stylu Lipińskiej. Myślę, że będzie to duże zaskoczenie dla wszystkich, jak ten dom będzie wyglądał. Teraz już mogę powiedzieć, że jestem dumnym posiadaczem ziemskim. Jest tam rzeczka, ma ze 3 metry, ale pływają w niej ogromne sumy, można się tam kąpać i są tam raki, co może sugerować, że woda jest tam bardzo czysta – opowiadała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Blanka Lipińska zhańbiła legendę programu "Nasz nowy dom". Dlaczego?

Blanka Lipińska w niedzielne popołudnie zapragnęła porozmawiać ze swoimi fanami, dlatego uruchomiła na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Część z nich dotyczyła wspomnianej wyżej inwestycji.

- Święta z choinką w nowym domku na wsi. Czy dopiero za rok? – spytał jeden z obserwujących.

37-latka zasugerowała, że taka wizja może się nie ziścić, ponieważ Karol, czyli główny "majster" przeprowadzanego w jej nowym domu remontu, może nie dać rady uwinąć się w miesiąc z zakończeniem wszystkich prac.

- Jeśli Karol (szef budowy) jest w stanie zrobić generalny remont, czyli wymianę wszystkich instalacji, podłóg, sufitów, postawić ściany, wymurować kominek itd. w miesiąc – to czemu nie – odparła autorka erotyków.

blanka lipińska
fot. Instagram @blanka_lipinska

Pośród pytań pojawiła się zabawna sugestia dotycząca zaangażowania do remontu ekipy programu "Nasz nowy dom".

- Niech pan Karol poprosi o pomoc panią Dowbor, to za 5 dni będzie miała pani remont skończony – napisał internauta.

blanka lipińska
fot. Instagram @blanka_lipinska

- Mhm, a za 10 chałupa się rozleci – w ekspresowym tempie skwitowała autorka powieści "365 dni", czym ewidentnie udowodniła, że ma spore wątpliwości co do jakości i solidności wykonywanych w ramach show remontów.

Czy Katarzyna Dowbor powinna zareagować na tę krytyczną opinię i nie pozwolić na zszarganie dobrego imienia jej programu?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: