Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Bijatyka w supermarkecie. Nietypowe zachowanie matki z dzieckiem
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 07.06.2023 22:30

Bijatyka w supermarkecie. Nietypowe zachowanie matki z dzieckiem

Bijatyka w supermarkecie
Kapif / Twitter @ 9News Sydney

Zakupy w supermarkecie są dla wielu osób nie tylko obowiązkiem, ale także przyjemnością. Satysfakcję z przechadzki pomiędzy alejkami zapewnia nie tylko pełny portfel, ale także relaksująca muzyka puszczana z głośników. Okazuje się, że będąc na zakupach, trzeba być przygotowanym także na inne, mniej spodziewane "atrakcje". I mowa tu nie o zaskakująco wysokich cenach, a regularnej bójce, do której doszło w jednym ze sklepów.  Jeden moment z feralnego nagrania zwrócił szczególną uwagę internautów. 

W bójce w supermarkecie wzięło udział aż 10 osób

Do szokującego incydentu doszło na początku czerwca w jednym z supermarketów w Australii. W miejscowości Tamworth kilku klientów, delikatnie mówiąc, nie osiągnęło porozumienia, co poskutkowało wierutną awanturą, w której polała się krew. 

Na nagraniu, które trafiło do sieci dzięki australijskim mediom, widać, jak agresja stopniowo eskaluje. Prowodyrkami kłótni były dwie kobiety, które zaczęły szarpać się za włosy. Wtem do walki stanęli także mężczyźni, a potem kolejni przypadkowi klienci sklepu. 

W bijatykę w sumie zamieszanych było aż dziesięć osób, chociaż większość, jak piszą lokalne media, bezskutecznie starało się uspokoić pozostałych. Szczególną uwagę internautów skradła jedna kobieta. 

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

Bijatyka w supermarkecie. Nietypowe zachowanie matki z dzieckiem

Na filmie z bijatyki widać moment, w którym pewna kobieta nie zamierza przyglądać się spokojnie całemu zajściu, co nie byłoby niczym zaskakującym, gdyby nie fakt, że trzymane w rękach dziecko szybkim nerwowym ruchem oddała stojącemu obok mężczyźnie. 

Finalnie bijatykę udało się uspokoić. Niestety, nie są znane przyczyny, przez jakie doszło do rękoczynów, jednak policja najprawdopodobniej je posiądzie w trakcie przesłuchania świadków. Co o nagraniu z supermarketu sądzą internauci?

Bijatyka w supermarkecie. Komentarze internautów

Pod filmem zamieszczonym na Twitterze w mig pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak większość z nich z rezerwą i politowaniem odnosiło się do agresywnych klientów walczących w supermarkecie. Wielokrotnie wspomniano także o matce, która w obliczu tej nagłej sytuacji zostawiła dziecko po to, by wziąć udział w burdzie. 

"Współczuję biednemu dziecku takiego wychowania", "Potrzymaj dziecko, mama ma robotę do wykonania", "W Australii znowu jest pandemia i brakuje towarów? Tylko przez to można się pobić" - czytamy. Byliście kiedyś świadkiem podobnego wydarzenia?

Źródło: 9News Sydney, radio 2GB

Tagi: zakupy