Rozrywka.Goniec.pl

Iberion.pl

"Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa. Bohaterka reality show przegrała walkę z chorobą

21 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Nie żyje Karolina Sztafa - uczestniczka drugiej edycji programu "Big Brother" w TVN7. Kobieta miała zaledwie 35 lat. Informację o jej śmierci przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych jej przyjaciółka z programu, Anna Klimpel.

"Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa. Osierociła dwójkę dzieci

Jak przekazano w komunikacie, Karolina Sztafa zmarła po przegranej walce z chorobą. Karolina Sztafa popularność zyskała w 2019 roku, występując w drugiej edycji reality-show "Big Brother ", którą emitowano na TVN 7. Absolwentka studiów pedagogicznych na kierunku resocjalizacji zarabiała na życie jako selekcjonerka w klubie.

Dała się poznać jako osoba energiczna i pełna siebie - prawdziwa góralka. W wolnym czasie lubiła jeździć na rowerze i spędzać czas z bliskimi. W samym programie wspominała, że jej rodzina przeszła długą drogę, gdyż zmagała się z alkoholizmem ojca.

Gdy Karolina Sztafa odpadła z programu, dostała dużo wsparcia od męża. To właśnie partner pomógł jej przetrwać ogromną falę hejtu, jaka uderzyła w nią po opuszczeniu domu "Wielkiego brata". Sam jej pobyt był dość burzliwy. W krótkim czasie wywołała kilkanaście konfliktów, co bardzo nie podobało się pozostałym mieszkańcom. Przy pierwszej okazji nominowali ją do opuszczenia programu, a widzowie w głosowaniu podzielili zdanie uczestników.

- Faktycznie jest tak w moim życiu, że albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Jest mi z tym dobrze - mówiła Karolina Sztafa w wywiadzie dla Pomponika. Celebrytka zdradziła, że jej mąż specjalnie zmniejszył sobie etat pracy, aby zająć się córkami w trakcie, gdy przebywała w programie "Big Brother ".

- Jest wspaniałym ojcem, nie martwiłam się o to, wchodząc do programu. Moje dzieci odziedziczył charakter po mnie. Radzą sobie w tym świecie doskonale - powiedziała w rozmowie z jednym z serwisów plotkarskich.

"Big Brother". O śmierci Karoliny Sztafy poinformowała jej koleżanka z programu, Anna Klimpel

- Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe życie, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P. [...] Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę. [...] Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. Nie zadawajcie mi proszę pytań na ten temat. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę - napisała na Instagramie przyjaciółka zmarłej Karoliny.

Karolina Sztafa pochodziła z Czechowic-Dziedzic. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja, pracuje natomiast jako selekcjonerka w klubie. Z pochodzenia jest góralką, co daje się wyczuć w jej temperamencie. Nie znosi sprzeciwu. Jej ulubionym sportem jest jazda na rowerze. Uwielbia kontakt z naturą - przedstawiano uczestniczkę show w TVN7. Karolina Sztafa zostawiła męża Łukasza i dwie córki - 9-letnią Wiktorię i 12-letnią Weronikę.

"Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa/Instagram: @annaklimpel
"Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa/Instagram: @annaklimpel

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]