Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Beata Kozidrak przyznała to po latach, jednego żałuje do dziś. "Powinnam się zdecydować dużo wcześniej"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 24.05.2023 12:11

Beata Kozidrak przyznała to po latach, jednego żałuje do dziś. "Powinnam się zdecydować dużo wcześniej"

Beata Kozidrak
KAPiF

Beata Kozidrak wyznała w swojej książce nieco kulis odnośnie jej małżeństwa z Andrzejem Pietrasem i rozwodu, który przeszła wiele lat temu. Nie ukrywa po czasie, że to była dobra decyzja, na którą powinna zdecydować się znacznie wcześniej. Rozstanie zagwarantowało gwieździe spokój, dzięki któremu mogła skupić się na swojej karierze, a po latach odnalazła również miłość i szczęście.

Beata Kozidrak wspomina rozwód z Andrzejem Pietrasem

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozwiedli się 8 lipca 2016 roku i wydaje się, że ich rozstanie przebiegło w dosyć chłodnych relacjach. Gwiazda po latach przyznaje w swojej książce, że nie musiała konfrontować się z Pietrasem na sali sądowej. 

- Wysoki Sąd okazał się kobietą. Od razu poczułam ulgę. Do tego był bardzo miłym Wysokim Sądem. [...] Nie, na sali rozpraw nie musiałam konfrontować się z Andrzejem. Wzięłam całą sprawę na siebie, tak jak to często robią kobiety. Żeby nie komplikować sprawy, żeby nie być uzależniona od czyichś nastrojów i problemów z podejmowaniem decyzji. Mam taki charakter, że lubię mieć wszystkie sprawy pod kontrolą, załatwione do końca - napisała Beata Kozidrak w książce.

Zaskakujące zakończenie "Wiadomości" TVP. Michał Adamczyk w ostatniej chwili wydał oświadczenie

Beata Kozidrak nie żałuje rozwodu z Andrzejem Pietrasem. Gwiazda przyznaje otwarcie

Beata Kozidrak otwarcie mówiła w wielu wywiadach, że rozstanie z Andrzejem Pietrasem po wielu latach wspólnego życia było dobrą decyzją. Co więcej, jasno przyznaje, że powinna zdecydować się na ten krok znacznie wcześniej. 

- Rozwodu nie traktuję w kategorii bolesnych doświadczeń, był raczej wyprostowaniem mojego życia. Myślę, że powinnam się na to zdecydować dużo wcześniej - mówiła w wywiadzie. 

Beata Kozidrak po perypetiach w życiu prywatnym mogła ponownie skupić się na swojej karierze muzycznej. Gwiazda niebawem będzie świętowała 45-lecie zespołu Bajm, a uroczysty koncert z tej okazji odbędzie się podczas 20 edycji Festiwalu Polsatu w Operze Leśnej w Sopocie.

Beata Kozidrak ponownie zakochana

Beata Kozidrak niedawno poinformowała, że zaręczyła się z nowym partnerem i jest u jego boku bardzo szczęśliwa. Odnalazła wreszcie swoje miejsce. Jak sama przyznała w niedawnej rozmowie, nie zamierza ponownie wychodzić za mąż, pomimo starań jej nowego wybranka. Nie chce czuć się kontrolowana. Gwiazda znalazła swoje szczęście.

- Po rozwodzie szukałam swojego miejsca, innej przestrzeni. Znalazłam miłość, upiłam się nią jak w piosence i budowałam siebie. I zawarłam w muzyce tamten czas. Na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż mój partner bardzo się stara, ja nie chce. Żyje mi się bardzo fajnie w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował. To jest moje szczęście w tej chwili - powiedziała Beata Kozidrak w rozmowie z Vivą.

Źródło: „Beata. Gorąca krew”/Viva