Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Arcytrudna zagadka z konfetti. Znajdź liczbę ukrytą na obrazku
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 22.01.2024 11:40

Arcytrudna zagadka z konfetti. Znajdź liczbę ukrytą na obrazku

None
JACKPOTJOY

Pośród konfetti ukryta jest liczba i tylko nie liczni potrafią ją odnaleźć. Ta łamigłówka to spore wyzwanie dla internautów. Zaledwie 10% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę. 

Iluzje optyczne ćwiczą spostrzegawczość

Złudzenia optyczne to nic innego, jak błędna interpretacja widzianego obrazu przez ludzki mózg. Rozwiązywanie tego typu łamigłówek jest świetną formą spędzania wolnego czasu i cieszy się dużą popularnością wśród internautów.

Iluzje optyczne pozwalają nam sprawdzić swoją spostrzegawczość i przetestować cierpliwość. Jest to doskonała zabawa nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. 

Niespodzianka dla grzybiarzy, Polacy już szturmują lasy. Tego nie mogli przewidzieć nawet eksperci

Zagadka z konfetti podbija sieć

W sieci pojawiła się ostatnio iluzja optyczna, która błyskawicznie zyskała ogromne zainteresowanie internautów. Zagadka została stworzona przez pewną brytyjską firmę w związku z jej urodzinami. To właśnie ukryta na obrazku liczba wskazuje, ile lat kończy przedsiębiorstwo.

Spójrz na obrazek i postaraj się znaleźć na nim liczbę ukrytą pośród kolorowego konfetti. Zagadka nie jest prosta, dlatego nie poddawaj się na starcie. Znalezienie liczby może zająć trochę czasu. Aby ułatwić ci zadanie podpowiadamy, że chodzi o liczbę parzystą.

zagadka z konfetti.webp
JACKPOTJOY

Rozwiązanie zagadki

Nie udało ci się znaleźć odpowiedzi? Spróbuj zmniejszyć zdjęcie. Dzięki temu poznasz odpowiedź znacznie szybciej.

- Wskazówką do rozwiązania tej przebiegłej iluzji jest zmniejszenie zdjęcia. Nagle sekretny numer zostanie ujawniony - zalecił dyrektor generalny firmy. 

Jeżeli nadal nie jesteś w stanie rozwiązać tej zagadki, nie przejmuj się. Tylko nielicznym udaje się odnaleźć liczbę ukrytą na obrazku. Odpowiedź znajduje się poniżej.

zagadka z konfetti - rozwiązanie.webp
JACKPOTJOY