Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Anna Popek w dziwny sposób zachęca widzów do oglądania TVP Info. Nagranie trafiło do sieci
Monika Majko
Monika Majko 21.05.2022 09:49

Anna Popek w dziwny sposób zachęca widzów do oglądania TVP Info. Nagranie trafiło do sieci

anna popek
TRICOLORS/East News

Internauci nie kryli swojego zaskoczenia osobliwym nagraniem, które opublikowano na twitterowym koncie programu "Wstaje dzień" w TVP Info. Dziennikarka Anna Popek w nietypowy sposób zachęca w nim widzów do oglądania swojego show.

Anna Popek prowadzi program "Wstaje dzień" w TVP Info od 2018 roku. Prezenterka, która od początku swojej kariery związana jest z Telewizją Polską, znana jest z tego, że lubi dobrze wyglądać przed kamerą i eksponować swoje ciało. W pracy często nosi dopasowane do figury ubrania, krótkie spódnice, a także wysokie szpilki.

Sieć obiegło dziwne nagranie z Anną Popek

Niedawno na profilu twitterowym programu "Wstaje dzień" pojawiło się wzbudzające kontrowersje nagranie, które miało zachęcić widzów do oglądania porannego pasma TVP Info. Wideo wywołało jednak mieszane uczucia wśród internautów.

- Pamiętajcie, "Wstaje dzień" tylko w TVP Info - podpisano nagranie promujące program na Twitterze.

Na krótkim filmie widać Annę Popek, która zalotnie zakłada nogę na nogę i tajemniczo spogląda w obiektyw kamery. Prezenterka ubrana jest w dopasowaną bluzkę z dużym dekoltem oraz skórzaną spódnicę ze sporym rozcięciem z przodu. Dziennikarka ma na sobie również wysokie szpilki.

Internauci nie kryli swojego zniesmaczenia

Promujące program w sieci nagranie nie wszystkim jednak przypadło do gustu. Pod postem z filmem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy od osób, które uznały taki sposób zachęcania widzów za nieco wyuzdany i zbyt odważny.

- Skoro tak reklamują program poranny, to nie chce pytać o wieczorne - napisała jedna ze zdziwionych nagraniem użytkowniczek Twittera.

- Ale wam musiała oglądalność spaść, że sięgacie po ujęcia nóg - dodał kolejny.

- TVP kanał erotyczny otwiera? - pytała posłanka Małgorzata Prokop-Paczkowska.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl