Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska pokazała wnętrza hiszpańskiej posiadłości. Ten luksus zawstydza
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.08.2022 07:40

Anna Lewandowska pokazała wnętrza hiszpańskiej posiadłości. Ten luksus zawstydza

Dom Anny Lewandowskiej
(fot. instagram.com/annalewandowskahpba/)

Anna Lewandowska wraz z córkami i sławnym mężem przeprowadziła się na stałe z Niemiec do Hiszpanii. Oboje małżonków cierpi na deficyt wolnego czasu, który mogliby poświęcić na spokojne urządzaniu swojej katalońskiej posiadłości, więc zdecydowali się skorzystać z usług ekspertki w tej dziedzinie. Anna Witkowska, znana jako „Architekt Porządku” ujawniła, jak wyglądają wnętrza nowej rezydencji Lewandowskich.

Anna Lewandowska to nie tylko sportsmenka, ale również bizneswomen. W związku z wieloma aktywnościami zawodowymi nie ma zbyt wiele wolnego czasu. To samo tyczy się Roberta Lewandowskiego, który właśnie rozpoczął rozrywki w najwyższej hiszpańskiej lidze. O tym, jak mu poszło, pisaliśmy w artykule poniżej.

Nie dziwi więc, że nie mają zbyt wiele czasu na spokojne instalowanie się w nowym domu. Lewandowscy, tak jak Małgorzata Rozenek-Majdan, o pomoc w tej sprawie poprosili znaną polską aranżerkę, Agnieszkę Witkowską. „Polscy Beckhamowie” z jej usług korzystali już wcześniej, kiedy wprowadzali się do swojej bawarskiej nieruchomości. Nie było więc obaw, że współpraca się nie uda.

„Architekta Porządku” jest ekspertką w sprawnych przeprowadzkach. W przemyślany sposób pomaga domownikom tak rozmieścić przedmioty użytku codziennego, by mieszkanie w nowych wnętrzach było nie tylko przyjemne, ale i praktyczne.

Do ujawnienia wnętrz okazałej hacjendy znanej polskiej pary doszło – jak mniemamy – przez przypadek. Witkowska na łamach swojego Instagrama często publikę posty i InstaStory, na których pokazuje miejsca, w których właśnie pracuje. Nie zawsze są to posiadłości aż tak luksusowe, jak ta znajdująca się na Półwyspie Iberyjskim.

Internauci połączyli fakty i w komentarzach dawali znać o swoich podejrzeniach. Gdy architektka wnętrz pokazała w jednym z postów liczną kolekcję kosztownych okularów, wątpliwości nie było już żadnych. „Gdy zobaczyłem te okulary, to już wiedziałem, że jesteś u „Lewych” – można było przeczytać w komentarzach.

Wówczas nie było sensu w dalszym ciągu ukrywać tej informacji i Witkowska udostępniła zdjęcie ze swoją aktualną pracodawczynią, Anną Lewandowską. Mistrzyni karate tak wypowiadała się na temat jej usług:

- Nie jest tajemnicą, że w naszym domu jest Agnieszka ze swoim teamem, Agnieszka ARCHITEKT PORZĄDKU. Dla mnie logistyka i organizacja w domu, bo mieszkam też na dwa domy, jest bardzo ważna, żeby się łatwiej żyło i łatwiej podróżowało - szczególnie z dziećmi. Nie wiem, czy pamiętacie takie powiedzenie naszych rodziców: "Jeżeli masz bałagan na biurku, to masz bałagan w głowie" - ja je zapamiętałam i ważne jest dla mnie to, żeby mieć uporządkowany dom – mówiła żona Roberta Lewandowskiego.

Powyższe fotosy z hiszpańskiej willi pokazują, w jakich luksusowych wnętrzach zamieszka kapitan polskiej reprezentacji z rodziną. Wierzymy, że wygodne kąty przyczynią się do jeszcze większego polepszenia formy fizycznej Roberta i na nadchodzący mundial (w listopadzie) zaprezentuje strzelecki zmysł najwyższej klasy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik