Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska pokazała TWARZ córki! Wygląda jak mały Robercik
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 04.03.2024 09:30

Anna Lewandowska pokazała TWARZ córki! Wygląda jak mały Robercik

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska pokazała TWARZ starszej córki! Fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska prawdopodobnie niechcący pokazała twarz swojej starszej córki. Fani jednomyślnie orzekli, że dziewczynka jest podobna do Roberta Lewandowskiego jak dwie krople wody. Czy rzeczywiście?

Anna Lewandowska o tym, jak łączy macierzyństwo z pracą

Anna Lewandowska wśród swoich wiernych fanek wzbudza nieustanny podziw. Trenerkę cenią za to, że w ferworze sportowych i biznesowych obowiązków jest w stanie dużo czasu poświęcać swoim pociechom. Żona Roberta Lewandowskiego, mimo że mogłaby zatrudnić cały sztab opiekujących się jej córeczkami, wiele macierzyńskich zadań stara się wykonywać samodzielnie. Jak udaje jej się godzić to z pracą?

Mam to szczęście, że mogę często zabierać dziewczynki ze sobą do pracy - biuro, sesje, wyjazdy. Na co dzień prowadzę swoje firmy zdalnie, więc staram się tak zaplanować dzień, żeby ustawić wszystkie rzeczy związane z pracą, zanim odbiorę dziewczynki z przedszkola i szkoły - wyjaśniła na Instagramie.

35-latka pokazała w sieci, jak wygląda jeden z - tym razem - zupełnie prywatnych wypadów. Najwyraźniej nie udało jej się zachować odpowiedniej czujności, bo w najnowszym opublikowanym przez nią nagraniu można dostrzec to, czego uparcie strzegła od kilku lat. 

Anna Lewandowska zasmuciła fanów czarno-białym zdjęciem

Beztroski wypad Lewandowskich z córkami

Anna Lewandowska szczegółowo zrelacjonowała wypad na plażę, na jaki udała się z Klarą, Laurą i Robertem Lewandowskim. Wszyscy ubrani w luźne dresowe stylizacje czerpali ze słonecznego popołudnia jak najwięcej, a wspólnie spędzony czas (również na pałaszowani hiszpańskiej paelli) był dla nich odskocznią od codzienności.

Córki dumnych rodziców mogły uskuteczniać fikołki nad brzegiem Morza Śródziemnego. Na udostępnionym przez sportsmenkę filmiku baczni widzowie zauważyli twarz jej starszej córki. Nie ma wątpliwości, że urodę odziedziczyła po sławnym tacie. Jak wygląda?

Anna Lewandowska córka
Anna Lewandowska pokazała twarz starszej córki. Fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska pokazała TWARZ starszej córki. "Skóra zdjęta z Roberta"

Na jednym z kadrów widać, jak Klara i Laura oprócz biegania po piaszczystej plaży jeżdżą na hulajnogach po nadmorskich bulwarach. W pewnym momencie jedna z dziewczynek odwraca się. Kilka sekund wystarczyło, by fani mogli przyjrzeć się jej dziewczęcej twarzy. W sekcji komentarzy oprócz zachwytów powtarzało się jedno porównanie.

  • To skóra zdjęta z Roberta
  • Jakie małe Calineczki energiczne. Klara mega podobna do taty
  • Fajnie, że macie czas dla siebie. Twarz klary cudo, trochę mały Robercik - czytamy w mediach społecznościowych.

Też dostrzegacie to podobieństwo? Zestawiając niewyraźny kadr Klary z fotografią młodego Roberta Lewandowskiego nie a wątpliwości, że to te same geny.

Anna Lewandowska córka
Anna Lewandowska pokazała twarz starszej córki. Fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska córka
Anna Lewandowska pokazała twarz starszej córki. Fot. Instagram @annalewandowska
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski. Fot. KAPiF
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski. Fot. KAPiF