Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mundial 2022. Anna Lewandowska bryluje po Katarze w stylówkach wartych majątek
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 03.12.2022 19:14

Mundial 2022. Anna Lewandowska bryluje po Katarze w stylówkach wartych majątek

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska stacjonuje w Katarze, gdzie właśnie odbywają mistrzostwa świata w piłce nożnej. Żona Roberta Lewandowskiego urządziła sobie istną rewię mody, a fani nie nadążają nad coraz nowszymi (i droższymi!) stylizacjami.

Mundial 2022. Rewia mody Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska to żona najlepszego piłkarza w naszym kraju i jednego z najlepszych na całym świecie - Roberta Lewandowskiego. Nikogo nie dziwi więc fakt, że ostatnie tygodnie upływają jej na kibicowaniu polskiej reprezentacji podczas mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze.

Celebrytka dopinguje swojego męża z trybun, a w wolnych chwilach oddaje się zwiedzaniu miasta oraz integracji z innymi WAG's. Jest również stałą bywalczynią luksusowych butików, w których wybiera stylizacje na kolejne mecze.

Anna Lewandowska zdecydowanie nie oszczędza na kreacjach, co można zauważyć obserwując jej konto na Instagramie. W piątek żona Roberta Lewandowskiego zaprezentowała się obserwatorom w aż trzech stylizacjach.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska fot. @annalewandowska

Najpierw opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w czarnej spódnicy i koszulce Loewe o wartości 1,5 tysiąca złotych. Następnie pochwaliła się kadrem z luksusowego domu towarowego, na którym prezentuje biały t-shirt, szare spodnie z wysokim stanem z paskiem Celine za 2,3 tysiąca złotych, a także kurtkę Prady za 6,3 tysiąca złotych, wykonaną z ciemnego jeansu.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska fot. @annalewandowska

Największe wrażenie na fanach celebrytki bez wątpienia zrobiła trzecia stylizacja Anny Lewandowskiej. Trenerka personalna wybrała komplet w kropki od Magdy Butrym. W skład zestawu wchodzą spodnie za 3,4 tysiąca złotych oraz koszula za 8 tysięcy. Do modnej stylizacji dobrała sandałki na obcasie, okulary przeciwsłoneczne Saint Laurent za 1,3 tysiąca złotych oraz torebkę Hermes Kelly, za którą trzeba zapłacić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Stylowo?

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska fot. @annalewandowska

Artykuły polecane przez Goniec.pl: