Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Guzik pokazała zdjęcie z maleństwem. Fani ślą życzenia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.02.2024 13:14

Anna Guzik pokazała zdjęcie z maleństwem. Fani ślą życzenia

Anna Guzik
AKPA; Anna Guzik pokazała zdjęcie z maleństwem

Anna Guzik ostatnio zaskoczyła swoich obserwatorów, gdy postanowiła podzielić się z nimi kadrami, na których pozuje z malutkim dzieckiem. W komentarzach momentalnie pojawiło się mnóstwo życzeń i ciepłych słów. 

Anna Guzik zyskała dużą popularność jako Żaneta z "Na Wspólnej"

Anna Guzik jest popularną polską aktorką. Zyskała dużą sympatię widzów, którzy mieli okazję oglądać ją w wielu ciekawych produkcjach. Zagrała w m.in. “Miłość na wybiegu”, gdzie wcieliła się w Barbarę, w “Agentkach”, wcielając się w nadkomisarz Joannę Muzykę czy w “Hela Opałach”, grając główną postać - Helę Trojańską.

Pomimo pokaźnego dorobku artystycznego, telewidzowie w szczególności znają ją jako Żanetę z “Na Wspólnej”. Niegdyś była synową Marii i Włodka Ziębów, a obecnie jej postać wiedzie szalone życie u boku Wojtka Szulca.

Anna Guzik
fot. KAPIF; Anna Guzik pokazała zdjęcie z maleństwem
Po 10 latach od ślubu Anna Guzik zdradza prawdę o swoim małżeństwie. Nie jest im łatwo

Jak wygląda życie prywatne Anny Guzik?

Anna Guzik, choć cieszy się dużym zainteresowaniem fanów, stara się chronić swoją prywatność. Rzadko opowiada o tym, co dzieje się w jej rodzinie, unika skandali i przesadnego rozgłosu. Na co dzień, oprócz artystycznej pracy, wiedzie spokojne życie. W 2013 roku wyszła za Wojciecha Tylkę, doczekali się narodzin trzech córek: bliźniaczek Niny i Barbary, które przyszły na świat w 2016 roku oraz Bogny urodzonej w 2017 roku. A jak małżonkowie dbają o swoje relacje?

Wieczory zawsze są nasze. Tak sobie ustaliliśmy, kiedy dziewczynki były malutkie, dlatego tak walczyliśmy o ich wczesne zasypianie, żeby po całym dniu szaleństwa spędzić, choć dwie godziny w swoim towarzystwie - mówiła Anna Guzik w rozmowie z “Dobry Tydzień”.

Anna Guzik
fot. KAPIF;Anna Guzik pokazała zdjęcie z maleństwem

Anna Guzik zapozowała z maluszkiem

Choć Anna Guzik jej mamą trzech kilkuletnich córek, na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z tulonym w ramionach niemowlęciem. Okazuje się, że maluszek na fotografii obecnie jest już pełnoletnią kobietą. O kim więc mowa? Na zdjęciu znajduje się Zuzanna Kaszuba, która w serialu gra córkę aktorki, Manię i obecnie świętuje pełnoletność.

Ta piękna, kruczoczarna dzidzia kończy dzisiaj 18 lat. A zatem rachunek jest prosty - gramy razem od… 18 lat i przeżyłyśmy sporo wspólnych chwil i przygód na planie zdjęciowym - napisała Anna Guzik, składając przy okazji swojej serialowej córce najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.

Tagi: gwiazdy