Rozrywka.Goniec.pl

MATEUSZ JAGIELSKI/East News

Anna Dereszowska wystąpi w filmie o Annie Przybylskiej. Wspomniała koleżankę we wzruszających słowach

11 Marca 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Trwają prace nad filmem dokumentalnym o życiu Anny Przybylskiej, a fani aktorki już nie mogą się doczekać jego premiery. W produkcji udział wzięli bliscy i przyjaciele zmarłej w 2014 roku gwiazdy, w tym Anna Dereszowska, która poznała Przybylską na planie serialu "Złotopolscy". Aktorka w poruszających słowach wspomniała koleżankę po fachu.

Anna Przybylska zadebiutowała w filmie "Ciemna strona Wenus" w reżyserii Radosława Piwowarskiego, jednak największą popularność przyniosła jej rola policjantki Marylki Baki, w którą wcieliła się w serialu "Złotopolscy". Widzowie od razu pokochali jej postać, a Przybylska stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych polskich aktorek.

Anna Dereszowska wystąpi w filmie o Annie Przybylskiej

Na planie "Złotopolskich" Anna Przybylska poznała Annę Dereszowską. Aktorki spotkały się zawodowo także w ramach pracy przy serialu "Klub Szalonych Dziewic". Anna Dereszowska została poproszona o rozmowę przez twórców dokumentu o życiu Anny Przybylskiej i podzieliła się z nimi krótkim wspomnieniem o koleżance z branży.

- Czekam na ten film. Twórcy zwrócili się zresztą do mnie o krótką rozmowę na temat Ani. Trudno uwierzyć, że to już tyle lat, jak Ani nie ma, ale zawsze staram się odnaleźć jakiś pozytyw - wyznała aktorka, cytowana przez serwis plotek.pl.

Dokument o Annie Przybylskiej będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku

Dereszowska ma nadzieję, że przedwczesne odejście Anny Przybylskiej będzie dla wielu osób przestrogą. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku, mając zaledwie 36 lat. Przegrała walkę z nowotworem trzustki i osierociła troje dzieci ze związku z Jarosławem Bieniukem: Oliwę, Szymona i Jana.

- Mam nadzieję, że to odejście Ani, młodej osoby, która dbała o siebie, uprawiała sporty, sprawiło, że ludzie zaczęli się częściej badać i nawet mimo pandemii ludzie tych badań nie zaniechają - dodała Dereszowska.

Dokument o Annie Przybylskiej ma mieć swoją telewizyjną premierę jeszcze w tym roku, TVP pokaże go dokładnie w 8. rocznicę śmierci aktorki. W filmie pojawią się nie tylko wywiady z bliskimi aktorki, ale również m.in. archiwalne materiały rodzinne.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: plotek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska miała groźny wypadek. Gwiazda TVP ujawniła niepokojącą prawdę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszona Krystyna Janda napisała do posłanki Magdaleny Feliks. Padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]