Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

"Ania". W sieci pojawił się zwiastun filmu o Annie Przybylskiej. Wzruszające zdjęcia

12 Września 2022

Autor tekstu:

Irmina Jach

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu biograficznego Anny Przybylskiej. TVP właśnie podzieliło się z fanami oficjalnym zwiastunem produkcji, którą szersza widownia zobaczy już 7 października bieżącego roku. Twórcy trailera nie szczędzili fanom przedwcześnie zmarłej aktorki wzruszających kadrów.

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku po trudnej walce z nowotworem trzustki. Zaledwie 36-letnia aktorka osierociła trójkę dzieci. 7 października, dwa dni po ósmej rocznicy śmierci gwiazdy, odbędzie się premiera filmu dokumentalnego, który powstał z nagrań archiwanych - zarówno publicznych, jak i z domowego archiwum Jarosława Bieniuka .

Jest zwiastun filmu o Annie Przybylskiej

W dokumencie stworzonym przez Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego pojawi się wiele postaci znanych z pierwszych stron gazet, między innymi Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Radosław Piwowarski, Katarzyna Bujakiewicz, Szymon Bobrowski, Anna Dereszowska, Jan Englert, Paweł Małaszyński, Andrzej Piaseczny, Paweł Wawrzecki  oraz Michał Żebrowski.

W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun produkcji. Jego tło stanowi piosenka "O nich, o tobie" w wykonaniu Sylwii Grzeszczak. Utwór powstał na potrzeby filmu. Trailer rozpoczyna się od ujęć morza. Nie jest tajemnicą, że Anna Przybylska kochała Gdynię, gdzie - nieopodal malowniczego klifu w Orłowie - mieszkała wraz z rodziną.

W zwiastunie możemy usłyszeć wypowiedź Anny Przybylskiej. - Ja naprawdę zaczynam cieszyć się każdą chwilą i doceniam każdą minutę spędzoną na tym łez padole - mówiła aktorka w jednym z ostatnich wywiadów przed śmiercią.

Twórcy nie szczędzili widzom ujęć roześmianej aktorki. Co ciekawe, nie zabrakło również ujęć ze szpitala, gdzie Anna Przybylska niedługo wcześniej powiła dziecko, a także z domowych pieleszy, w których dokazywały małe jeszcze za życia gwiazdy pociechy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Msza w intencji walczącej o życie Marty Kubackiej. Z ambony padły poruszające słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ogromny sukces Roksany Węgiel, przekazała świetne wieści. Posypały się gratulacje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek dodała zdjęcie z ambasady i się zaczęło. "Co za szmaty masz na sobie?"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Śmierć Ireny Jarockiej pogrążyła w żalu miliony Polaków. Jej mąż do dziś nie pogodził się ze stratą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające, jak wyglądał pierwszy taniec Dawida Kubackiego i jego żony. Nagranie chwyta za serce
Czytaj więcej >
Irmina Jach

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]