Rozrywka.Goniec.pl

(fot. screen z youtube.com/Bądźmy Razem TVP)

"Ania". "O nich, o Tobie" Sylwii Grzeszczak ma nowy poruszający teledysk z dziećmi i ukochanym Anny Przybylskiej

18 Października 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

"O nich, o Tobie" Sylwii Grzeszczak promuje film o Annie Przybylskiej. Choć od premiery "Ani" minęło już kilka tygodni, to emocje nadal nie opadły. Dodatkowo podsycane są takimi smaczkami, jak nowy teledysk ze wzruszającymi ujęciami Oliwii Bieniuk z braćmi i Jarosława Bieniuka. Zapewne znów popłynie nie jedna łza.

"Ania" - "O nich, o Tobie" Sylwii Grzeszczak

"O nich, o Tobie" to przepiękna ballada Sylwii Grzeszczak, która promuje film o Annie Przybylskiej. Utwór z chwytającym za serce tekstem i poruszającą muzyką, dodatkowo osadzony w historii aktorki sprawia, że słuchaczom płyną łzy. Warto przypomnieć, że Sylwia Grzeszczak wykonała akustyczną wersję "O nich, o Tobie" na premierze "Ani" i sprawiła, że oczy wszystkich widzów były wilgotne jeszcze przed seansem. Szczegóły znajdziecie w artykule poniżej:

"O nich, o Tobie" - wzruszające ujęcia Oliwii Bieniuk z tatą i braćmi

Mimo że od premiery "Ani" minęło kilka tygodni, to emocje zdecydowanie nie opadły. Zresztą ciężko jest ochłonąć, kiedy producenci filmu wypuszczają co chwila kolejne chwytające za serce szczegóły, wypowiedzi, zdjęcia... Teraz twórcy dokumentu zaprezentowali utwór "O nich, o Tobie" w nowej odsłonie. Ilustrują go zdjęcia pochodzące z planu „Ani". W materiale wystąpiła Oliwia Bieniuk , jej tata Jarosław Bieniuk  i bracia Szymon i Jan. Ujęcia zrealizowano w Gdyni Orłowie.

– Piosenka Sylwii pojawiła się w zwiastunie „Ani”, ale w filmie jej nie było. Dostawaliśmy sygnały od widzów, że brakuje im tego utworu. Stąd taka decyzja, by pokazać niepublikowane dotąd materiały z filmu, jako ilustrację do piosenki Sylwii – komentuje Krystian Kuczkowski, reżyser "Ani" – To piękna kompozycja. Melodia i tekst idealnie pasują do historii, jaką pokazaliśmy widzom w filmie – dodaje Michał Bandurski, także reżyser filmu „Ania ” Pomysł bardzo spodobał się Sylwii Grzeszczak. - To jest bardzo ładne i bardzo emocjonalne. „O nich, o Tobie” to ballada o życiu, przemijaniu i tęsknocie. Ten utwór to poszukiwanie odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie każdy z nas – komentuje artystka.

Zobaczcie nowy teledysk do "O nich, o Tobie":

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Darek z "Sanatorium miłości" znalazł nową miłość. Zdążył się już oświadczyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]