Rozrywka.Goniec.pl

"Ania". Jarosław Bieniuk szczerze o filmie i emocjach podczas premiery. "Czas leczy rany"

6 Października 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Podczas uroczystej premiery filmu "Ania" mieliśmy okazję porozmawiać z Jarosławem Bieniukiem. Partner Anny Przybylskiej powiedział nam, że w dniu rocznicy śmierci połączonym z tym wydarzeniem miesza się w nim mnóstwo emocji. Przyznał także, że pomimo wcześniejszych oporów, film ostatecznie powstał, bo "czas leczy rany".

"Ania". Jarosław Bieniuk na premierze filmu o Annie Przybylskiej

W środę, 5 października odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania ". Dokument poświęcony zmarłej osiem lat temu Annie Przybylskiej wzbudza wiele emocji od momentu, kiedy pierwszy raz ogłoszono, że taka produkcja powstanie. Na wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć najbliższych aktorki. Premierę zaplanowano na dzień rocznicy śmierci Anny Przybylskiej , więc emocje wśród jej bliskich były skrajne.

Zapytaliśmy Jarosława Bieniuka o uczucia, które towarzyszą mu w tym dniu.

- To jest mieszanka uczuć. Z jednej strony jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że ten projekt już się sfinalizował, dobiegł do końca. Trwało to dwa lata. Oczywiście jest to ósma rocznica śmierci Ani. Jest to zawsze taki trudny i refleksyjny moment dla nas, dla całej rodziny - mówił w rozmowie z nami partner Anny Przybylskiej.

Jarosław Bieniuk: Czas leczy rany

Rodzina Anny Przybylskiej usłyszała pierwszą propozycję nakręcenia filmu o zmarłej aktorce siedem lat temu czyli zaledwie rok po jej śmierci. Nie dziwi nikogo, że bliscy gwiazdy nie chcieli się na to zgodzić. Pod naciskiem mediów, producentów, ale także widzów, którzy domagali się obrazu ukochanej Anny Przybylskiej, ostatecznie zgodzili się na wypuszczenie takiej produkcji. Dlaczego?

- Pierwsza rzecz to jest czas - wyjaśniał Jarosław Bieniuk . - Upłynęło trochę czasu i wiadomo, czas leczy rany. To jest taki truizm, ale rzeczywiście tak jest. Na początku było za wcześnie, te emocje były za świeże i nie byliśmy gotowi, żeby wziąć udział w tym projekcie, zwłaszcza że tam jest bardzo dużo materiałów prywatnych, wzruszających.

Partner Anny Przybylskiej dodał także, że ilość materiałów prywatnych, które posiadają sprawiła, że chcieli się tym podzielić z fanami.

- Publiczność wciąż pamięta Anię, wciąż jest żywa w ich sercach. Dostawaliśmy zapytania, czy powstanie jakikolwiek film, czy fabularny, czy dokumentalny...

Jarosław Bieniuk zdradził nam także czy widzowie poznają inne oblicze Anny Przybylskiej oraz jak on i rodzina aktorki reagują na film za każdym razem, kiedy go oglądają. Zobaczcie naszą rozmowę:

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Milionerzy". Zrezygnował z gry po pytaniu za 20 tysięcy zł. Znasz na nie odpowiedź?
Czytaj więcej >

Telewizja

Jarosław Jakimowicz zaszalał na ściance, wszystko się nagrało. Wideo stało się hitem sieci
Czytaj więcej >

Telewizja

Anna Wendzikowska źle wspomina pracę na planie "M jak miłość". Zdradziła, jak ją traktowano
Czytaj więcej >

Telewizja

Wstydliwa wpadka w "Dzień Dobry TVN". Gość zupełnie umilkł, Anna Kalczyńska nie była w stanie kontynuować
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]