Rozrywka.Goniec.pl

(fot. materiały prasowe/instagram.com/aniablond)

"Ania". Jarosław Bieniuk o snach z Anną Przybylską: Czasem grozi palcem, czasem się śmiejemy

14 Października 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

W filmie dokumentalnym o Annie Przybylskiej, "Ania" słyszymy wypowiedzi najbliższych aktorki, którzy ją wspominają i opowiadają, jak radzą sobie z jej stratą. Jarosław Bieniuk przyznał, że ukochana śni mu się czasem.

"Ania" - sukces filmu dokumentalnego o Annie Przybylskiej

Pełnometrażowy film dokumentalny „Ania ” prezentuje wywiady oraz niepublikowane dotąd materiały z prywatnych archiwów, dzięki którym można zobaczyć portret wyjątkowej kobiety. Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominają m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk , córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Rodzina opowiada o tym, jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy opowiadają o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym, jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku.

Film cieszył się doskonałym otwarciem. Co więcej będzie pokazywany w kinach poza Polską. Premiera zagraniczna odbędzie się w Brukseli 14 października 2022, tydzień po premierze krajowej. Pierwsze pokazy odbędą się w krajach Beneluksu i w Norwegii. Następnie, na przełomie października i listopada, do grona krajów, w których będzie można obejrzeć „Anię” dołączą: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Szwecja, Włochy, Grecja, Hiszpania, Francja, Austria, Szwajcaria oraz Islandia. Liczba kin, w których będzie wyświetlany film wynosi obecnie 270 i sukcesywnie się zwiększa.

Jarosław Bieniuk o snach z Anną Przybylską

Znakiem rozpoznawczym Anny Przybylskiej był zaraźliwy śmiech i wyjątkowe poczucie humoru. Dla Jarosława Bieniuka, jej partnera, jednymi z najpiękniejszych wspomnień o Ani są właśnie te, w których wspólnie się śmiali: - Najwięcej wspominam tych radosnych chwil, tego śmiechu, tych naszych „beczek”(…) To ociepla mi serducho, kiedy wspominam jej śmiech, jej radość, te fantastyczne chwile, które przeżyliśmy…

Wspomina też swoje sny, w których gości Ania: - Czasami przychodzi (…) Czasami grozi palcem, czasem się śmiejemy, czasami się złościmy…

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >
Karolina Kruszewska

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]