Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Aneta Kręglicka zadebiutowała w nowej roli. To, co robi może zaskoczyć i zachwycić

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Aneta Kręglicka postanowiła sprawdzić się w nowej roli i pokazać fanom efekty swojego nowego hobby. Modelka postanowiła poświęcić swoje życie liryce i w ten sposób pokazać, że drzemie w niej dusza artystki. Podoba wam się to, co napisała?

Aneta Kręglicka znalazła nowe zajęcie

Aneta Kręglicka wciąż cieszy się dużą popularnością. Była miss kontynuuje karierę modelki, ale spełnia się również w innych dziedzinach. Ostatnio nawet znalazła sobie nowe hobby, które wydaje się bardzo ją cieszyć.

- Niekiedy mamy potrzebę wyrażenia wyjątkowych emocji w jakiś inny, niedoświadczany przez nas do tej pory sposób. Użycia nowej formy, języka, czy gestu. Może nieudolnie, może nieporadnie, nieśmiało, ale bardzo osobiście i po swojemu — pisała tajemniczo na swoim Instagramie.

Okazało się, że Aneta Kręglicka zainteresowała się pisaniem wierszy. Liryka widocznie płynie w jej żyłach, a melancholia przelana na papier staje się bardziej znośna. Trudno się nie zgodzić.

Aneta Kręglicka pochwaliła się swoimi wierszami

Modelka pochwaliła się swoją twórczością na Instagramie, ale prosiła, by nie publikować jej poza jej Instagramem. Chciała jednak pokazać, co drzemie w jej duszy.

- Teraz przeżywam takie chwile i mimo że nie są one absolutnie adekwatne do instagramowych, lekkich historii, chcę głośno tylko raz o tym powiedzieć, nie wprost, bo jeszcze nie potrafię, ale własnymi zwyczajnymi słowami, ułożonymi do ulubionej nuty słuchanej nieustannie w ostatnim czasie — mówiła.

Jej ulubioną nutą za to była piosenka Marka Grechuty "Gdziekolwiek", która natchnęła ją do pisania. W pokazanym wierszu gwiazda próbowała pożegnać się ze zmarłą bliską jej osobą. Z pewnością można się wzruszyć, czytając jej tekst.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Aneta Kręglicka ostro zadrwiła z "Sylwestra Marzeń" w TVP. Oberwało się gwiazdom imprezy

  • Karolina Bielawska wybrana Miss World 2021. Powtórzyła sukces Anety Kręglickiej

  • Aneta Kręglicka ostro o robieniu kariery na "hejcie". Była miss świata uderzyła w Karolinę Korwin-Piotrowską

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.  Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]