Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aneta Kręglicka zadebiutowała w nowej roli. To, co robi może zaskoczyć i zachwycić
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 25.01.2023 17:52

Aneta Kręglicka zadebiutowała w nowej roli. To, co robi może zaskoczyć i zachwycić

aneta kręglicka
KAPiF

Aneta Kręglicka postanowiła sprawdzić się w nowej roli i pokazać fanom efekty swojego nowego hobby. Modelka postanowiła poświęcić swoje życie liryce i w ten sposób pokazać, że drzemie w niej dusza artystki. Podoba wam się to, co napisała?

Aneta Kręglicka znalazła nowe zajęcie

Aneta Kręglicka wciąż cieszy się dużą popularnością. Była miss kontynuuje karierę modelki, ale spełnia się również w innych dziedzinach. Ostatnio nawet znalazła sobie nowe hobby, które wydaje się bardzo ją cieszyć.

- Niekiedy mamy potrzebę wyrażenia wyjątkowych emocji w jakiś inny, niedoświadczany przez nas do tej pory sposób. Użycia nowej formy, języka, czy gestu. Może nieudolnie, może nieporadnie, nieśmiało, ale bardzo osobiście i po swojemu — pisała tajemniczo na swoim Instagramie.

Okazało się, że Aneta Kręglicka zainteresowała się pisaniem wierszy. Liryka widocznie płynie w jej żyłach, a melancholia przelana na papier staje się bardziej znośna. Trudno się nie zgodzić.

Aneta Kręglicka pochwaliła się swoimi wierszami

Modelka pochwaliła się swoją twórczością na Instagramie, ale prosiła, by nie publikować jej poza jej Instagramem. Chciała jednak pokazać, co drzemie w jej duszy.

- Teraz przeżywam takie chwile i mimo że nie są one absolutnie adekwatne do instagramowych, lekkich historii, chcę głośno tylko raz o tym powiedzieć, nie wprost, bo jeszcze nie potrafię, ale własnymi zwyczajnymi słowami, ułożonymi do ulubionej nuty słuchanej nieustannie w ostatnim czasie — mówiła.

Jej ulubioną nutą za to była piosenka Marka Grechuty "Gdziekolwiek", która natchnęła ją do pisania. W pokazanym wierszu gwiazda próbowała pożegnać się ze zmarłą bliską jej osobą. Z pewnością można się wzruszyć, czytając jej tekst.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.  Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!