Rozrywka.Goniec.pl

Instagram: @anetakreglicka_official

Aneta Kręglicka ostro zadrwiła z "Sylwestra Marzeń" w TVP. Oberwało się gwiazdom imprezy

4 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Aneta Kręglicka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w sylwestrowej kreacji, którą przywdziała podczas domowego świętowania nowego roku. W opisie do zdjęcia nawiązała do "Sylwestra Marzeń" TVP i konkurencyjnej imprezy Polsatu, nie pozostawiając na tej pierwszej suchej nitki. Co napisała?

Aneta Kręglicka skomentowała sylwestrową imprezę TVP

Aneta Kręglicka to popularna modelka, która w show-biznesie jest obecna od 1989 roku. W tym czasie osiągnęła trzy najważniejsze tytuły piękności, zostając Miss Polonia, Miss Świata i Wicemiss International, co zapewniło jej ogromny rozgłos oraz rzesze oddanych fanów.

Prywatnie modelka od 1998 roku jest żoną reżysera Macieja Żaka, z którym wychowuje jedynego syna, Aleksandra. Celebrytka obecnie stara się połączyć karierę z życiem rodzinnym, w czym pomaga jej Instagram, który pozwala małym kosztem przypomnieć o swoim istnieniu.

Aneta Kręglicka w mediach społecznościowych często publikuje nowe posty, na których zdradza swoim fanom szczegóły z życia prywatnego. Inaczej jednak było na początku 2023 roku, gdy modelka postanowiła za ich pośrednictwem skomentować... sylwestrowe imprezy głównych stacji.

Modelka pochwaliła się na zdjęciu noworoczną kreacją i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat "walorów artystycznych" imprezy w Telewizji Polskiej. Co ciekawe, bardzo podobny post wrzuciła dwa lata wcześniej. Czy to jakaś noworoczna tradycja?

Aneta Kręglicka lepiej bawiła się na sylwestrze z Polsatem?

Aneta Kręglicka w opisie do najnowszego zdjęcia zdradziła, że nie przepada za sylwestrem i zdecydowanie woli imprezy wakacyjne i "te spontaniczne prywatne". Uderzyła również w gwiazdy "Sylwestra Marzeń".

- Niezmordowany Modern Talking, pozostali, to wciąż te same „przeboje podobno naszych marzeń”, do wielkiej międzynarodowej gwiazdy już nie wytrwałam. Wprawdzie nie odnalazła się kobieta z wężem, której zabrakło mi w zeszłym roku, za to był rydwan egipsko- zakopiański i białe niedźwiedzie - czytamy w opisie.

Zdecydowanie lepiej Aneta Kręglicka oceniła imprezę sylwestrową zorganizowaną przez Polsat. Szczególną uwagę zwróciła na występ Ralpha Kaminskiego, któremu nie szczędziła komplementów.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Cleo, Maryla i Doda wystąpiły razem na scenie. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom

  • "Sylwester Marzeń" w TVP. Zenon Martyniuk z kontrowersyjnym utworem

  • Maryla Rodowicz nie wystąpi na "Sylwestrze marzeń" TVP? Wokół imprezy kłębią się czarne chmury

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]