Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aneta Kręglicka ostro o robieniu kariery na "hejcie". Była miss świata uderzyła w Karolinę Korwin-Piotrowską
Monika Majko
Monika Majko 23.02.2022 15:26

Aneta Kręglicka ostro o robieniu kariery na "hejcie". Była miss świata uderzyła w Karolinę Korwin-Piotrowską

Projekt bez tytułu(27)
www.instagram.com/anetakreglicka_official / www.instagram.com/karolinakp

Karolina Korwin-Piotrowska w czasie swojej kariery dziennikarskiej zdążyła zajść za skórę sporej grupie celebrytów. Niedawno gwiazda wydała koleją książkę o wzbudzającym emocje temacie mobbingu w polskich szkołach filmowych i teatralnych. Po premierze pozycji kilku przedstawicieli krajowego show-biznesu zarzuciło dziennikarce hipokryzję, a w tej grupie pojawiła się także była modelka i miss świata z 1989 roku, Aneta Kręglicka.

Książka pt. "Wszyscy wiedzieli" wywołała spore zamieszanie i dyskusję o problemie, który do tej pory był raczej ignorowany w społeczeństwie. Publikacja Karoliny Korwin-Piotrowskiej zyskała spory rozgłos, jednak jej autorka spotkała się także z wieloma głosami krytyki.

Aneta Kręglicka uderza w Karolinę Korwin-Piotrowską

Dziennikarka w przeszłości była współprowadzącą m.in. programu "Magie towarzyski", a wiele osób zarzuca jej, że swoją karierę zbudowała właśnie na "hejcie" i "krzywdzie innych". W sprawie rzekomej hipokryzji Karoliny Korwin-Piotrowskiej głos zabrała Aneta Kręglicka i choć w swoim poruszającym poście celebrytka ani razu bezpośrednio nie wskazała, kogo ma na myśli, to łatwo można się domyślić, do kogo skierowała swoje słowa.

- Każdy lub prawie każdy jest w mniejszym, lub większym stopniu hipokrytą. Są jednak wśród nas tacy, których nachodzi refleksja, zwyczajne poczucie winy. [...] Są jednak drudzy, którzy bezrefleksyjnie zapominają, jak to było i wymazują ze swojej pamięci momenty, kiedy wobec innych zachowywali się podle. Za to teraz nas pouczają. Co więcej, piszą wrażliwe książki i stają za tematami, których nigdy nie powinni dotykać - zaczęła ostro Kręglicka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Aneta Kręglicka podkreśliła, że według niej "poniżanie i szydzenie z drugiej osoby jest obrzydliwe" i nie do przyjęcia jest dla niej "promowanie takich postaw w mediach". Była modelka wspomniała także, że sama wielokrotnie była ofiarą podobnie krzywdzącego zachowania.

- Budowanie swojej pozycji medialnej na hejcie i wywoływaniu strachu wpisuje się niestety w coraz bardziej powszechną nienawiść, a popularyzowanie takich osób jest niczym innym, jak tym samym wpisywaniem się w tę wstydliwą tendencję - dodała celebrytka.

Aneta Kręglicka zaapelowała do dziennikarki

Pod koniec swojego postu Kręglicka zaapelowała do wszystkich, jednak można podejrzewać, że woje słowa w szczególności kierowała do Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Była miss świata poprosiła o "rachunek sumienia" przed tym, jak "zaczniemy naprawiać świat".

- Zatem, zanim spróbujemy być wyrocznią, demiurgiem i sprawcą wszelkiego dobra [...] zastanówmy się, czy na pewno nam wypada - zakończyła swój wpis Aneta Kręglicka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec.pl