Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aneta Glam podzieliła się zaskakującą teorią o Caroline Derpieński. "Ktoś nią steruje"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 27.09.2023 16:21

Aneta Glam podzieliła się zaskakującą teorią o Caroline Derpieński. "Ktoś nią steruje"

Aneta Glam, Caroline Derpieński
fot. Instagram @anetaglam/@carolinederpienski

Medialna przepychanka pomiędzy Anetą Glam a Caroline Derpieński wciąż trwa, a wymiana zdań celebrytek jest coraz ostrzejsza. W ostatnim wywiadzie Aneta opowiedziała o swoich teoriach na temat Derpieński. Niektóre z nich są naprawdę zaskakujące.

Konflikt pomiędzy Caroline Derpieński i Anetą Glam

Aneta Glam jest znana widzom z programu “Żony Miami”, w którym bogate Polki mieszkające na Florydzie opowiadają o swoim życiu w luksusach. Caroline Derpieński zaistniała w mediach dość niedawno, a jej kontrowersyjne filmiki śledzą tysiące internautów. Zaczęła pojawiać się na imprezach w Warszawie oraz na ściankach. 22-latka dzieli się zaskakującymi opowieściami o bogactwie, a także twierdzi, że mieszka na Florydzie u boku sporo starszego od siebie miliardera. Celebrytki już od jakiegoś czasu toczą ze sobą medialny konflikt.

To koniec plotek. Katarzyna Cichopek przekazała pilne wieści z domu w Starej Miłosnej. Długo na to czekała

Bogactwo Caroline Derpieński jest zmyślone?

Aneta Glam twierdzi, że bogactwo Caroline jest zmyślone, a jej wszystkie opowieści o diamentach i luksusowych autach są zaaranżowane. - Ona ma sklep z diamentami, dom z widokiem na morze, samochody? Gdzie ona to ma? Na tych migawkach na TikToku? Przecież każdy może sobie tu przyjechać, wziąć samochód na jazdę próbną na 5 minut, zrobić wideo na TikToka i udawać, że to jest twój samochód. Tak samo można sobie wejść do sklepu, zrobić zdjęcia jakichś diamentów na ręce i powiedzieć, że to jest jej sklep i jej diamenty. To jest właśnie problem tej generacji tiktokowej, że ludzie wierzą w te bzdury na tych krótkich filmikach. Niech ona pokaże swoje realne życie, zamiast okłamywać ludzi takimi małymi, prymitywnymi, tanimi trikami - wyznała Aneta Glam agencji Newseria Lifestyle.

Aneta Glam zdradziła swoje teorie na temat Caroline Derpieński

Uczestniczka programu “Żony Miami” nie tylko oskarża Derpieński o kłamstwa, ale także twierdzi, że za historiami, które opowiada stoi ktoś, kto to wszystko reżyseruje i kpi sobie z Polaków. 

- Ona sama tego nie robi. To jest młoda dziewczyna, ma 22 lata, ktoś stoi za nią i nią steruje, żeby zrobić z niej maszynkę do pieniędzy. Ta maszynka jak na razie ma zarabiać pieniądze w Polsce, ponieważ uznali, że Polska jest idealnym terytorium na to, bo tu ludzie nie znają świata, więc można sobie okłamywać Polaków, kpić z nich i wpychać im wszystkie bzdury o Miami. Ale ona sama by tego nie wymyśliła, to ktoś ją steruje - mówi Aneta Glam.

Tagi: Instagram