Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej Piaseczny zobaczył komentarz o "chlipaniu" i nie wytrzymał. Dosadnie odpowiedział internautce
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.05.2024 21:05

Andrzej Piaseczny zobaczył komentarz o "chlipaniu" i nie wytrzymał. Dosadnie odpowiedział internautce

Andrzej Piaseczny
fot. KAPIF/Fot. Screen youtube.com/watch?v=CN5gKGbqqUU

Andrzej Piaseczny obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej, które celebrował w miniony weekend podczas Polsat Hit Festiwal. Podczas występu w jego oczach można było dostrzec łzy, co nie umknęło uwadze nie tylko mediów, ale także fanów. Internautka postanowiła skomentować tę sytuację, a ta wypowiedź wyraźnie nie przypadła mu do gustu. Postanowił jej odpowiedzieć, zamieszczając w sieci dosadny komentarz.

Andrzej Piaseczny podczas występu nie ukrywał wzruszenia

Andrzej Piaseczny pojawił się podczas pierwszego dnia Polsat Hit Festiwal, gdzie świętował okrągły jubileusz - 30-lecie pracy artystycznej. Wykonał swoje największe hity, a koncert dodatkowo został wzbogacony archiwalnymi zdjęciami i nagraniami związanymi z piosenkarzem. Nie zabrakło także wzruszeń i ciepłych słów kierowanych w jego stronę.

Wyświetlony został także film, na którym zawarte zostały życzenia, które słali mu znajomi z branży. Nie zabrakło także miłych słów od jego rodziny. Ta sytuacja wywołała u artysty łzy wzruszenia.

Koszmar prezenterki "PnŚ", wszystko poszło na żywo. "Wypadły mi zęby. Muszę skończyć"

Reakcja Andrzeja Piasecznego odważnie skomentowana

Reakcja Andrzeja Piasecznego na życzenia obiła się szerokim echem w mediach, które były wyraźnie poruszone jego emocjonalnością i szczerym podejściem do czułych słów. Okazuje się jednak, że nie wszyscy zrozumieli ten entuzjazm, a w sieci pojawiły się również nieprzychylne komentarze.

Królu niebieski. Co się z tymi psami robi. Ryczą z byle powodu. Wzruszenie wzruszeniem, łezka może się zakręcić. Ale ten, to to chlipie i chlipie. Już jednego mieliśmy przebrzydłego, który wył nad konstytucją, a teraz nie potrafi jej przestrzegać, tylko wykonuje rozkazy Ryżego - napisała jedna z internautek, komentując reakcję Andrzeja Piasecznego.

ZOBACZ TAKŻE: Ledwie zakończyli festiwal w Sopocie, a teraz takie wieści. Polsat może świętować

Andrzej Piaseczny reaguje na słowa internautki

Najwidoczniej komentarz jednej z internautek nie spodobał się Andrzejowi Piasecznemu. Wokalista w sposób krótki, choć dosadny, postanowił wyjaśnić, co myśli o jej słowach. Przypomniał, że jego wzruszenie nie było bez powodu.

Rodzina i jej wsparcie, to nie jest byle powód. Pozdrawiam - wyjaśnił piosenkarz.

Facebook
fot. screen @Facebook