Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej Grabowski odkurzy ci mieszkanie. Aukcja WOŚP aktora stała się hitem sieci
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 10.01.2023 13:29

Andrzej Grabowski odkurzy ci mieszkanie. Aukcja WOŚP aktora stała się hitem sieci

Andrzej Grabowski
(fot. KAPiF)

Andrzej Grabowski wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aktor wystawił na aukcję nietypową usługę, która szybko stała się hitem sieci. Chętnych nie brakuje. Obecnie koszt to przeszło 11 tys. zł.

Gwiazdy dla WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie miała swój 31. finał już 29 stycznia. Tym razem akcja wspierać będzie małych i dużych, bowiem zebrane środki przekazane będą na pomoc w walce z sepsą.

Gwiazdy niemal od samego początku wspierają WOŚP, a forma pomocy ewoluuje. Od jakiegoś czasu znani i lubiani wystawiają na aukcje różne przedmioty bądź siebie. Wygrywając licytację można nabyć nie tylko rzecz związaną z naszym idolem, ale też np. zjeść z nim obiad czy kolację.

Andrzej Grabowski na aukcji WOŚP

Andrzej Grabowski również postanowił wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aktor wystawił na licytację pomoc w porządkach. Zwycięzca aukcji będzie miał odkurzone mieszkanie przez Andrzeja Grabowskiego.

"Jak sam aktor powiedział, odkurzanie to rzecz bardzo codzienna, dlatego na 31. Finał WOŚP proponuje odkurzyć Twoje mieszkanie. Andrzej Grabowski przyjedzie ze swoim asystentem, więc duże powierzchnie nie są straszne" - czytamy w opisie aukcji.

Serialowy Ferdek dojedzie w każde miejsce w Polsce, aby wykonać usługę, a realizacja zadania ma się odbyć do końca 2023 roku. Odkurzanie mieszkania przez Andrzeja Grabowskiego nie jest jednak tanią sprawą. Do końca aukcji zostało jeszcze kilka tygodni, a jej wartość to już przeszło 11 tys. zł.

Aukcja Andrzeja Grabowskiego
Aukcja Andrzeja Grabowskiego na WOŚP stała się hitem. (fot. screen z Allegro.pl)

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!