Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Alicja Majewska nagrodzona w Sopocie. Jednym żartem zdobyła publikę
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 27.05.2023 21:35

Alicja Majewska nagrodzona w Sopocie. Jednym żartem zdobyła publikę

Alicja Majewska
kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Alicja Majewska podczas sobotniego koncertu Polsat Superhit Festiwal 2023 została nagrodzona specjalną statuetką, jednak nie to zwróciło uwagę widzów. Uwielbiana piosenkarka zdobyła się na żart, którym rozśmieszyła publikę zgromadzoną w Operze Leśnej. 

Alicja Majewska wystąpiła na Polsat Superhit Festiwal 2023

Alicja Majewska pojawiła się na sopockiej scenie w skromnym eleganckim żakiecie w odcieniu kremowym. Stonowany strój nijak miał się do siły i energii, jakimi artystka pochwaliła się podczas wykonywania swojego największego hitu. 

Alicja Majewska zaśpiewała "Dopóki śpiewam". Na scenie towarzyszył jej przyjaciel, który grał na fortepianie. Piosenkarka postanowiła zwrócić się bezpośrednio do niego.

Alicja Majewska. Fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023, Polsat.jpg
Fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat
Polak mieszkał obok Tiny Turner. Ujawnił, jaką była sąsiadką

Alicja Majewska na scenie Polsat Superhit Festiwal 2023

Alicja Majewska podzieliła się z widownią swoim wspomnieniem z dawnych lat. Wokalistka wyznała, że kilkadziesiąt lat temu, gdy po raz pierwszy stawała na sopockiej scenie, nie udało jej się zdobyć żadnej nagrody. Wówczas na szali stanęła jej dalsza muzyczna kariera, jednak dzięki determinacji i mimo trudności udało jej się spełnić swoje ambicje i marzenia.

Alicja Majewska dodała, że przełomowym momentem był dla niej wybór odpowiedniego kompozytora. Wówczas spojrzała na towarzysza i zauważyła z rozbawieniem, że tę decyzję podjęła prawie… 50 lat temu. Sopocka widownia zareagowała gromkim śmiechem. 

Fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat (4).jpg
Fot. kadr z Polsat Superhit Festiwal 2023, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat

Polsat Superhit Festiwal 2023. Alicja Majewska usłyszała "sto lat"

Alicja Majewska jeszcze przed śpiewaniem została wyróżniona Bursztynowym Słowikiem. Gwiazda była mocno zaskoczona i nie zdołała ukryć wzruszenia. To spotęgowało się jeszcze bardziej, gdy publiczność zaczęła śpiewać jej "sto lat"

Wzruszający moment podczas Polsat Superhit Festiwal 2023 z pewnością i entuzjazm publiki z pewnością na długo zapadną w jej pamięci i napędzą do dalszej udanej pracy scenicznej. 

Źródło: Polsat Superhit Festiwal 2023