Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aleksandra Szwed ma już 33 lata. Niewiele osób wie, kto jest ojcem jej dzieci
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 08.08.2023 22:55

Aleksandra Szwed ma już 33 lata. Niewiele osób wie, kto jest ojcem jej dzieci

Aleksandra Szwed
KAPIF

Aleksandra Szwed to aktorka, którą większość osób kojarzy z roli Elizy w serialu “Rodzina zastępcza”. Zaistniała w świecie show-biznesu już jako dziecko, a dzisiaj jest dorosłą kobietą, która właśnie skończyła 33 lata. Co obecnie dzieje w jej życiu?

Aleksandra Szwed zdobyła popularność gdy miała zaledwie kilka lat

Aleksandra Szwed urodziła się 8 sierpnia 1990 roku. Gdy weszła na plan serialu “Rodzina zastępcza”, miała tylko dziewięć lat. Nikt wtedy nawet nie przypuszczał, że ta rola będzie miała tak duży wpływ na życie Aleksandry. Aktorka stała się bardzo popularna i lubiana. Chętnie brała udział w kolejnych projektach, a media zaczęły się mocno interesować jej życiem prywatnym. 

W 2008 roku wzięła udział w programie “Jak oni śpiewają”. Wśród uczestników był również Tomasz Stockinger, który poznał ją ze swoim synem Robertem. Para z chęcią pojawiała się razem na salonach, udzielali wspólnie wywiadów i opowiadali o swoim związku. Ojciec Roberta był wielkim fanem tej pary i przyznawał otwarcie, że widzi Szwed w roli synowej. Ich związek jednak się rozpadł po dwóch latach, chociaż nigdy nie zdradzili dlaczego tak się stało.

Niebywałe, kim jest żona Tomasza Wolnego. Co o tym myślą w TVP?

Aktorka była w związku z Baronem

Po rozstaniu z Stockingerem Aleksandra Szwed postanowiła jeszcze raz poszukać miłości w show-biznesie. Była pierwszą medialną wybranką Aleksandra Milwiwa, czyli Barona. Zaczęli się spotykać w 2012 roku i właśnie ich głośny związek sprawił, że o muzyku zrobiło się głośno. Zaledwie rok później ich drogi się rozeszły. Z nieoficjalnych ustaleń wynikało, że Baron nie był wierny swojej partnerce, dlatego ta postanowiła się z nim rozstać. 

Od jej związku z muzykiem minęło już całkiem sporo czasu. Aktualnie wydaje się, że życie miłosne aktorki się ustabilizowało. Z kim teraz związana jest Szwed?

Kto jest aktualnym partnerem Aleksandry Szwed?

Aleksandra Szwed aktualnie tworzy szczęśliwy związek z koszykarzem, Krzysztofem Białkowskim. Para rzadko pojawia się na ściankach, ale za to chętnie dzieli się swoim uczuciem na Instagramie. Mają wspólnie dwójkę dzieci, jednak zdecydowali się nie pokazywać ich wizerunku w Internecie.

Całą rodziną uwielbiają podróżować i aktywnie spędzać czas. Mimo, że kariera Szwed odrobinę zwolniła, to wciąż chętnie angażuje się w różne projekty. Relacjonuje na swoim Instagramie swoje codzienne życie, a fani z wielką chęcią śledzą jej konto. 

Tagi: dzieci