Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Aleksandra Kwaśniewska skomentowała zachowanie Pauliny Smaszcz. Ma dla niej jedną radę

10 Listopada 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Aleksandra Kwaśniewska dołączyła do gwiazd, które zabrały głos ws. głośnej kłótni pomiędzy Pauliną Smaszcz a Izabelą Janachowską. Była prezydentówna w ostrych słowach oceniła zachowanie m.in. eksżony Macieja Kurzajewskiego. Ma dla niej i innych celebrytek cenną radę.

Aleksandra Kwaśniewska komentuje zachowanie Pauliny Smaszcz

Paulina Smaszcz w ostatnich dniach wywołała już nie burzę, a prawdziwe tsunami w polskim show-biznesie. Eksżona Macieja Kurzajewskiego najpierw naraziła się byłemu mężowi, doprowadzając do przyśpieszonego ujawnienia jego ukrywanego związku z Katarzyną Cichopek, a następnie uderzyła m.in. w Izabelę Janachowską, zarzucając jej nadmierną wylewność.

Afera z Izabelą Janachowską szybko nabrała rumieńców, bo celebrytka nie zamierzała ignorować ataków ze strony koleżanki z show-biznesu. Mąż specjalistki od planowania ślubów pogroził nawet Paulinie Smaszcz sądem . Nic nie wskazuje jednak na to, by ich konflikt miał się szybko zakończyć.

Kłótnia celebrytek wywołuje także spore zainteresowanie innych gwiazd show-biznesu. Głos w tej sprawie zabrała także była prezydentówna, Aleksandra Kwaśniewska. Córka byłej pary prezydenckiej, a także jedna z prowadzących talk-show "Miasto kobiet" na antenie TVN Style w rozmowie z "Pomponikiem" przyznała, że jest bardzo zdziwiona wspomnianą aferą.

- Nie rozumiem, czemu ma się taką potrzebę. Dużo fajniej jest się skupiać na tych dobrych rzeczach, które można powiedzieć o kimś albo do kogoś. Nie znajduję żadnej satysfakcji w tym, że komuś - mówiąc kolokwialnie - dowalę - komentowała Aleksandra Kwaśniewska. 

Aleksandra Kwaśniewska ma radę dla Pauliny Smaszcz

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowanie zaznaczyła, że takie zachowanie jest dla niej bardzo dziwne. Była prezydentówna podzieliła się także radą, którą do serca powinny sobie wziąć jej koleżanki z show-biznesu.

- Mnie zawsze dziwią takie wojenki medialne. Uważam, że one zawsze godzą w obie strony. Miecz jest zawsze obosieczny. Nie do końca je rozumiem - podkreśliła Kwaśniewska. 

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jarosław Jakimowicz na wojnie z kolejną gwiazdą. Oczernił ją publicznie
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]