Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aleksander Kwaśniewski chce wypłynąć w rejs dookoła świata. Jego żona dała się namówić
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.07.2022 15:21

Aleksander Kwaśniewski chce wypłynąć w rejs dookoła świata. Jego żona dała się namówić

Aleksander Kwaśniewski
Piotr Molecki/East News

Aleksander Kwaśniewski poinformował o swoich planach na przyszłość. Były prezydent chce rozwijać swoje hobby żeglarskie i udać się w rejs dookoła świata. Towarzyszyć ma mu małżonka.

"To męska rzecz - być daleko", jak śpiewała Alicja Majewska. Ale Jolanta Kwaśniewska nie zamierza "wiernie czekać". Ukochana byłego prezydenta wybierze się w rejs razem z nim!

Aleksander Kwaśniewski - żeglarz

Mówi się, że sztorm na morzu służy temu, by każdy nieuprawniony amator bał się żeglowania. Z pewnością do takich nie zalicza się Aleksander Kwaśniewski, który już jakiś czas temu postanowił zostać wilkiem morskim.

Były prezydent przyszedł na świat w Białogardzie, skąd niedaleko do Bałtyku - z pewnością stąd wzięło się zainteresowanie żeglowaniem, które nareszcie ma czas rozwijać poprzez pływanie na łodzi motorowej.

- Prowadzenie takiej łodzi z silnikiem to nie jest wielka filozofia. To jest do opanowania - wyznał skromnie w rozmowie z "Super Expressem".

Obecnie łajba jest w naprawie, więc Aleksander Kwaśniewski musi cierpieć los szczura lądowego. Jednak nie na długo! Już wkrótce wraca na morze i to w wyjątkowym stylu!

Jolanta Kwaśniewska dołącza do męża

Ambicje Aleksandra Kwaśniewskiego nie sprowadzają się do żeglowania po jeziorach lub w morzu, nieopodal brzegu. Były prezydent ma zamiar zwiedzić z perspektywy swej łodzi całą kulę ziemską.

W rozmowie z dziennikarzami wyjawił, że jego plan to podróż dookoła świata. Przedsięwzięcie miałoby się odbyć z przystankami i na kilku różnych łódkach. Co jednak z kwestią żony?

Czy Jolanta Kwaśniewska zgodzi się pozwolić swojemu mężowi na tak długi rejs? Z pewnością domyśla się, z czym wiąże się żeglarska dola. Czy zamierza stać zatem przy brzegu i podśpiewywać "jeszcze się tam żagiel bieli chłopców, którzy odpłynęli"?

Nic podobnego. Okazuje się, że prezydentowa nie będzie musiała się martwić o ukochanego, bo będzie z nim na pokładzie. Aleksander Kwaśniewski zdradził, że udało mu się namówić ukochaną na to, by wypłynęła razem z nim.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć parze pomyślnych wiatrów i bezpiecznego powrotu do ojczystego portu!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl