Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Agnieszka Chylińska przerwała milczenie. Ostro odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu

18 Marca 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

Ostatnio Kuba Wojewódzki zarzucił swoim byłym koleżankom z jury programu "Mam talent" brak lojalności, gdy ten odchodził z show TVN-u. Na to wyznanie postanowiła odpowiedzieć  Agnieszka Chylińska, która nie przebierała w słowach, przedstawiając swoją wersję wydarzeń.

Kuba Wojewódzki żali się na zachowanie koleżanek z "Mam talent"

Kuba Wojewódzki był jednym z jurorów w programie TVN-u, “Mam talent”, gdzie towarzyszły mu aktorka Małgorzata Foremniak i wokalistka Agnieszka Chylińska . Zamiast zachować, wydawałoby się, przyjemne wspomnienia z tej współpracy, Wojewódzki postanowił ostatnio pożalić się na rzekomo nielojalne zachowanie koleżanek.

W jednym z odcinków swojego programu Kuba gościł Piotra Gąsowskiego, który do niedawna był prowadzącym show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” emitowanego na antenie Polsatu. Aktor oznajmił, że odszedł z programu w geście solidarności z Katarzyną Skrzynecką, z którą nie przedłużono współpracy. Wojewódzki podał w wątpliwość wytłumaczenie Gąsowskiego, ponieważ nie wierzy w solidarność gwiazd telewizji. Tezę zdecydował się poprzeć historią ze swojego życia.

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

Celebryta insynuuje, że Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak są nielojalne

Kuba Wojewódzki przywołał swoją wersję wydarzeń z czasów, gdy rozstawał się z programem “Mam talent”. - Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność! - powiedział prowadzący , nie kryjąc rozczarowania sytuacją z przeszłości.

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak faktycznie wciąż zasiadają w jury, a zmieniają się jedynie ich koledzy. W programie oglądaliśmy już Roberta Kozyrę i Agustina Egurrolę, teraz zaś jurorską trójkę dopełnia Jan Kliment.

Agnieszka Chylińska zabrała głos i publicznie rozliczyła Wojewódzkiego

Agnieszka Chylińska poczuła się wywołana do tablicy, a przede wszystkim rozczarowana słowami byłego kolegi z TVN-u, przy czym nie kryła zdziwienia jego wyznaniem. We wpisie w mediach społecznościowych, którego adresatem jest Kuba Wojewódzki , zapewniała, że bardzo go lubiła i chętnie przyjmowała zaproszenia do jego programu. Prowadzący jednak nigdy nie dał jej do zrozumienia, że ma jej coś do zarzucenia.

- Drogi Kubo. O twoim odejściu z programu "Mam talent" dowiedziałam się z mediów. Ani się, chłopie, ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz. Przychodziłam do twojego programu na wyraźne twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś - napisała Agnieszka Chylińska.

Wokalistka oświadczyła, że już więcej nie pojawi się w jego programie, choć ten nadal ją do niego zaprasza. - Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem, czy mogę znowu do ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę. Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy, a tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej - zakończyła Chylińska.

Źródło: Agnieszka Chylińska/Facebook

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >
Zuzanna Ptaszyńska

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego w dyscyplinie nauki o polityce i administracji - stosunki międzynarodowe. Zarówno hobbystycznie, jak i naukowo zajmuję się Zjednoczonym Królestwem, interesuję się też historią popkultury oraz współczesnym kinem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]