Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agata Duda na ustach świata po wizycie w Chinach. Jej stylizacja robi wrażenie
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 24.06.2024 10:50

Agata Duda na ustach świata po wizycie w Chinach. Jej stylizacja robi wrażenie

Andrzej Duda, Agata Duda
Fot. KAPIF

Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną odbywa wizytę w Chinach. Poza kwestiami politycznymi uwagę przykuwa także zachowanie i wygląd prezydenckiej pary. O komentarz w tej sprawie pokusiła się jedna ze znanych chińskich blogerek. Oto co powiedziała o Agacie Dudzie. 

Andrzej Duda z wizytą w Chinach

Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną Agatą przebywa obecnie w Chinach. Jego wizyta ma związek z rosnącymi napięciami międzynarodowymi. Wszystko przez pozycję kraju środka, który zachowuje neutralność względem konfliktu toczącego się na terenie Ukrainy. Przypomnijmy, że sytuację na arenie międzynarodowej komplikuje również fakt coraz lepszych relacji z Rosją oraz agresywnej polityki państwa w Azji Południowo-Wschodniej.

Żora Korolyov zmarł nagle. 13-letnia córka uczciła jego pamięć, ciężko powstrzymać łzy

Blogerka komentuje wygląd Agaty Dudy

Wizyta Andrzeja Dudy w Chinach jest ważnym sygnałem w relacjach na arenie międzynarodowej. Jednak jak w przypadku każdego z tego typu wydarzeń, uwagę zawracają również inne aspekty. Sporą dyskusję wywołała między innymi stylizacja pierwszej damy. O komentarz pokusiła się nawet jedna z chińskich blogerek.

ZOBACZ: Marek Kondrat w dzieciństwie poznał braci Kaczyńskich. “Mam z tym bolesne wspomnienie”

Agata Duda po wyjściu z prezydenckiego samolotu zaprezentowała się w koralowej sukience z dekoltem karo. Ponadto pierwsza dama wzbogaciła swoją stylizację o brązowy cienki pasek i jasne buty. Wygląd żony prezydenta wyjątkowo przypadł do gustu blogerce. Stwierdziła ona, że Agata Duda wygląda “zniewalająco” i ma “figurę modelki”.

Uwagę obserwatorów zwróciło także samo zachowanie prezydenckiej pary. Andrzej i Agata Duda opuścili prezydencki samolot, trzymając się za ręce. Wspomniana chińska twórczyni internetowa podkreśliła, że jej zdaniem dodawało to “ciepłego klimatu”.

Chińskie media o Polsce

Podróż prezydenta Dudy odbiła się szerokim echem wśród chińskiej opinii publicznej. Tamtejsze media zwracają uwagę, że Polska jest największym partnerem handlowym Chin w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto ważnym czynnikiem jest również to, że kraj środka jest dla Polski drugim co do wielkości partnerem handlowym na świecie. 

ZOBACZ: Joanna Kurska nie wytrzymała, poszło o Zenka Martyniuka. “Ta władza wstydzi się polskości”

Tematyka prowadzonych rozmów oraz wzajemne stosunki obu krajów odbierane są przez chińskie media w pozytywny sposób. Zaznaczają one, że wizytę Andrzeja Dudy można traktować jako “pozytywny sygnał” zaangażowania obu państw we współpracę.