Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Adoptował je i pokochał jak swoje. Krzysztof Krawczyk wiele zrobił dla swoich córek
Monika Krupska
Monika Krupska 06.05.2021 16:04

Adoptował je i pokochał jak swoje. Krzysztof Krawczyk wiele zrobił dla swoich córek

krzysztof krawczyk
TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia br. w wieku 74 lat. Nic nie zapowiadało tej tragedii, jeszcze kilka dni wcześniej gwiazdor wyszedł ze szpitala, informując fanów o polepszającym się stanie zdrowia. Krawczyk przebywał w placówce medycznej z powodu koronawirusa. COVID-19 nie był przyczyną śmierci. 

Krzysztof Krawczyk adoptował 3 dziewczynki 

Krzysztof Krawczyk na polskiej scenie zaczął występować w już w wieku 17 lat! Gwiazdor całe życie spędził na świeczkach, co znacznie odbiło się na jego życiu prywatnym. Muzyk trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Mówił "tak" Grażynie Adamus, Halinie Żytkowiak i Ewie. Tylko z polską wokalistką śpiewającą w zespołach Tarapany czy Amazonki doczekał się syna. Z Krzysztofem Juniorem nie łączyły go jednak dobre relacje. Panowie wiele lat próbowali dojść do porozumienia. 

Mało się o tym mówi, ale Krawczyk miał także trzy córki. Muzyk był ojcem dla córek siostry Ewy, Barbary, Kasi, Sylwii i Beaty. Krawczyk adoptował je i pokochał jak swoje. Chciał zapewnić im jak najlepsze życie. Tak, aby niczego im nie brakowało. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Wirtualna Polska