Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Adam Małysz pokazał zdjęcie z żoną. Fani nie mogli uwierzyć, że to naprawdę ona
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 05.11.2022 22:29

Adam Małysz pokazał zdjęcie z żoną. Fani nie mogli uwierzyć, że to naprawdę ona

Adam Małysz z żoną
TRICOLORS/East News

Adam Małysz w trakcie konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z małżonką. Wielu fanów nie potrafiło uwierzyć, że to naprawdę ona.

Adam Małysz wspierał polskich skoczków

Adam Małysz pojawił się w sobotę w rodzinnej Wiśle, by kibicować polskim skoczkom narciarskim biorącym udział w konkursie indywidualnym Pucharu Świata. Wsparcie zdecydowanie przyniosło efekty.

Wielkim zwycięzcą inauguracyjnych zawodów okazał się Dawid Kubacki. Pozostałym Polakom również poszło nienajgorzej - na 5. pozycji uplasował się Piotr Żyła, a pięć kolejnych oczek za nim Kamil Stoch.

Tuż po pierwszej serii skoków Adam Małysz zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na tle skoczni. Tuż obok niego znajduje się ukochana małżonka Izabela.

- Pierwsza seria zakończona. Prowadzi Dawid Kubacki. Kibicujemy dalej! - poinformował sportowiec.

Fani jednak, znacznie większą uwagę poświęcili towarzyszce Adama Małysza. Wielu nie mogło uwierzyć, że to naprawdę ona.

Izabela Małysz nie do poznania

- Małżonki nie poznałam - napisała jedna z fanek.

- Ojej, Pani Izo? - dopytywała inna.

W istocie, Izabela Małysz wygląda olśniewająco. Pod postem pojawiły się komplementy pod adresem małżonki byłego skoczka, choć nie zabrakło niestety również niepotrzebnych złośliwości.

- Przykro patrzeć jak się ludzie krzywdzą przez te pogoń za bycie wiecznie pięknym i młodym - czytamy w jednym z komentarzy.

- Ale was zazdrość zżera popatrzcie wszyscy na siebie a potem osądzajcie innych, ale macie kompleks - pouczyła hejterów jedna z miłośniczek Adama Małysza.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: