Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > 90-letnia mama Katarzyny Dowbor miała niedawno wypadek. Wiadomo jak się czuje
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.06.2023 15:02

90-letnia mama Katarzyny Dowbor miała niedawno wypadek. Wiadomo jak się czuje

Katarzyna Dowbor
KAPIF

Mama Katarzyny Dowbor niedawno uległa wypadkowi. Po tym wydarzeniu postanowiła zamieszkać z córką, która to teraz opiekuje się nią. W rozmowie z “Super Expressem” Katarzyna Dowbor zdradziła, jak czuje się 90-latka i jaki jest jej stan zdrowia. 

Mama Katarzyny Dowbor miała wypadek

Katarzyna Dowbor zdradziła, że jej mama niedawno uległa wypadkowi. Starsza pani niefortunnie upadła, na skutek czego poobijała się, a jej stan zdrowia uległ pogorszeniu. Dawna prowadząca “Nasz nowy dom” wyznała, że troszczy się o mamę. Dodała także, że specjalnie dla niej zatrudniła opiekunkę, która zajmuje się starszą panią, gdy jej córka jest w pracy. Podczas rozmowy z “Super Expressem” prezenterka opowiedziała o swojej mamie, która, pomimo wieku, nadal jest pełna sił i ma ogromne chęci do pracy. 

 

Ewa Błaszczyk przekazała świetne nowiny o córce w śpiączce. Długo na to czekała

Katarzyna Dowbor o swojej mamie

Katarzyna Dowbor zdradziła, że 90-latka jeszcze rok temu jeździła traktorkiem i kosiła trawę. Trzeba przyznać, że to niesamowity wyczyn jak na kobietę w tym wieku.

- Myślę, że gdybym teraz ją na tym traktorku posadziła, to też by dała radę! Ona jest ulubienicą internautów. Gdy czasem wrzucam mamę do sieci, jak ćwiczy, to zbiera więcej lajków ode mnie […] Mama jest przefajna w tym internecie. Ona cały czas wyznacza sobie jakieś zadania, a ja jestem w szoku! Codziennie ćwiczy na rowerku, chodzi trzy razy dziennie na spacer ze swoją opiekunką, kiedy ja jestem w pracy. Potem ma kolejne zadania. A ja sobie myślę: jaka ja jestem podobna do mamy, bo mam tak samo. Te cele mnie bardzo mobilizują. Obawiam się więc, że nie usiądę długo w fotelu w kapciach, będzie z tym problem - wyznała Katarzyna Dowbor podczas rozmowy z “Super Expressem”.

Katarzyna Dowbor usunięta z programu "Nasz nowy dom"

Za Katarzyną Dowbor jest trudny czas. Nie tylko przez wypadek, któremu uległa jej mama, a także przez to, że straciła pracę, którą uwielbiała. Przez zmiany, które w Polsacie wprowadził Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor musiała pożegnać się z rolą prowadzącej program “Nasz nowy dom”, a jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska. Zmiana ta ogromnie rozzłościła fanów starego formatu programu, którzy nie chcieli, ani nie byli przygotowani na takie odświeżenie kolejnych odcinków.