Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif / Instagram @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz planuje powiększyć swoją rodzinę? Zdradził, czy planuje czwarte dziecko

2 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Krzysztof Ibisz niedawna został ojcem po raz trzeci. Dumny prezenter o kulisach porodu emocjonalnie opowiedział w ostatnim wywiadzie. Pokusił się także na ujawnienie swoich dalszych planów względem potomstwa. Czy planuje zostać ojcem po raz czwarty? Z tą ewentualną chęcią wiąże się jedno z jego największych marzeń.

Krzysztof Ibisz zrelacjonował swoje wrażenia z porodu trzeciego syna

Krzysztof Ibisz do 2022 roku był szczęśliwym ojcem dwóch synów. Maksymilian Ibisz przyszedł na świat w 1999 roku podczas pierwszego małżeństwa dziennikarza z Anną Zajdler, zaś Vincent Ibisz ma 17 lat, a jego matką jest Anna Nowak-Ibisz.

Krzysztof Ibisz w 2019 roku poślubił 29-letnią Joannę Kudzbalską, a owocem tej płomiennej miłości został mały Borys. Konferansjer został ojcem po raz trzeci, a o kulisach jego narodzin świeżo upieczony tata trójki dżentelmenów opowiedział w podcaście Damiana Michałowskiego pt. "Między nami rodzicami". Trzeba przyznać, że dla gwiazdora Polsatu było to niezwykle emocjonalne przeżycie. Zwłaszcza że czynnie asystował podczas narodzin.

- Ja uczestniczyłem w porodzie i byłem z Asią cały czas w tym procesie ciąży. I jak ktoś się pyta: "Jak rodziłaś?". To ja mówię: "Jak rodziliśmy". Bardzo podążałem za Asią cały czas. Emocje, które towarzyszą momentowi porodu, to jest kosmos. Nie można tego porównać z niczym innym, kiedy widzisz, jak młody człowiek pojawia się na świecie. To jest absolutna eksplozja! Płakałem, krzyczałem, parłem razem z Asią, mówiłem, że da radę, przytulałem ją. Nie było dla mnie w życiu większej emocji - relacjonował.

Krzysztof Ibisz planuje czwarte dziecko?

Krzysztof Ibisz, pozostając w ferworze wspomnień ze szpitala, zdradził także, czy planuje kolejne dziecko. Prowadzący przyznał, że dla 57-latka jest to ostatni dzwonek na rodzicielstwo.

Krzysztof Ibisz w kategoryzowaniu swojej decyzji pozostał ostrożny, jednak wyjawił, że od lat marzy o córce. Zaraz potem zaznaczył, że wychowywanie trzech synów i tak jest już dla niego wystarczającym wyzwaniem.

- To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest. Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz, czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał - wyznał Krzysztof Ibisz.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: podcast Damiana Michałowskiego pt. "Między nami rodzicami"

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Dominika Gwit pochwaliła się w sieci nowym projektem. Zaskoczyła wszystkich fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Szczęśliwa Katarzyna Cichopek zadała szyku na włoskich uliczkach. Fani są zachwyceni jej stylizacją
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, jak są traktowani na planie "PnŚ". Praca marzeń?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Cezary Kucharski otwarcie zaatakował Annę Lewandowską. "Ma drugie oblicze"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ida Nowakowska zabrała głos ws. reportażu o Janie Pawle II. Powiedziała, co sądzi o papieżu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bartłomiej Nowosielski przeszedł skomplikowany zabieg. Tadeusz z "M jak miłość" schudł 30 kilo
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]