Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > 25-letnia streamerka z Polski dostała udaru podczas transmisji na żywo. Widzowie zamarli
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 31.05.2023 19:12

25-letnia streamerka z Polski dostała udaru podczas transmisji na żywo. Widzowie zamarli

Kasix
Instagram/@kasix909

Katarzyna "Kasix" Paciorek to jedna z najbardziej znanych polskich streamerek internetowych. Influencerkę w mediach społecznościowych obserwują setki tysięcy fanów. Podczas jednej z ostatnich transmisji na żywo „Kasix” źle się poczuła. Wezwano pogotowie, które zabrało młodą gwiazdę do szpitala. Jak się okazało, przeszła udar. Teraz podzieliła się szczegółami na Instagramie.

„Kasix” źle się poczuła podczas transmisji na żywo

„Kasix” znana jest w świecie internetu dzięki transmisjom na żywo na portalu Twitch. Ogląda ją oszałamiająca ilość widzów w dziesiątkach tysięcy. Teraz gwiazda podzieliła się w swoich mediach społecznościowym bardzo osobistym i szczerym wyznaniem. Opowiedziała, co wydarzyło się podczas ostatniej transmisji i dlaczego wylądowała w szpitalu. 

25-latka nagle źle się poczuła, zdrętwiała jej ręka i noga. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która zabrała streamerkę do szpitala. Na swoim Instagramie opowiedziała nieco więcej i zdradziła, jak się czuje. 

Nagranie z komunii hitem internetu. Ksiądz nie mógł powstrzymać śmiechu

„Kasix” wyjawiła, co konkretnie dzieje się z jej zdrowiem

„Kasix” zaczęła się gorzej czuć podczas transmisji na żywo i została przewieziona do szpitala. Natychmiast po tej sytuacji zakończono nagranie, a film nie jest już dostępny w sieci. Na Instagramie dziewczyna wyjawiła, co tak naprawdę się stało. Okazuje się, że doznał udaru.

- Uwaga, moi drodzy widzowie, trochę mnie nie będzie. Po streamie Remo zadzwonił po karetkę, bo zdrętwiała mi lewa ręka i noga. W szpitalu po badaniu okazało się, że miałam w nocy udar. Tak, udar, w wieku 25 lat. Podano mi leki i odzyskałam sprawność w ręce i nodze – wyznaje streamerka. 

„Kasix” zdradza co z jej stanem zdrowia

„Kasix” w dalszej części wpisu dodaje, że niebawem przejdzie więcej zaawansowanych badań, po których wiadomo będzie znacznie więcej odnośnie jej stanu zdrowia. Nie wie, jak długo będzie musiała zostać w szpitalu.

- Już jest ze mną dobrze i leżę sobie na oddziale. Trochę zaniżam średnią wieku. Jutro ma być więcej badań i zobaczymy, ile będę musiała tu zostać. Przewidywania są od 7 do 10 dni - napisała Katarzyna "Kasix" Paciorek na swoim Instagramie.

Streamerka obiecała fanom, że pozostanie z nimi w stałym kontakcie i będzie starać się na bieżąco relacjonować co z jej stanem zdrowia. Internauci, którzy uwielbiają jej transmisje, bardzo się zaniepokoili, a w komentarzach wysyłają jej pełno ciepłych słów wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.