Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > 13-letnia córka Tomasza Oświecińskiego w odważnej kreacji. Fani nie kryją oburzenia
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 23.05.2023 22:35

13-letnia córka Tomasza Oświecińskiego w odważnej kreacji. Fani nie kryją oburzenia

Tomasz Oświeciński
Wojciech Olkusnik/East News

Tomasz Oświeciński dodał na Instagrama zdjęcie z córką i rozpętał prawdziwą burzę w komentarzach. 13-letnie dziecko aktora w mocnym makijażu i odważnej stylizacji pozuje na wspólnej fotografii razem z ojcem. Maja Oświecińska właśnie przystępuje do egzaminu ósmoklasisty. Internauci nie przeszli obojętnie wobec zdjęcia. Posypały się liczne komentarze i uwagi.

Tomasz Oświeciński dodał wspólne zdjęcie z córką… i się zaczęło

Tomasz Oświeciński to popularny polski aktor i trener personalny. Znany z roli w serialu „M jak Miłość” czy filmach Patryka Vegi. Od niedawna również jego 13-letnia córka Maja rozpoczęła karierę aktorską i poszła w ślady ojca. Dziewczyna zagrała już w „Na Wspólnej” czy „M jak Miłość”. 

Niedawno córka aktora przystąpiła do egzaminu ósmoklasisty, kończącego szkołę podstawową. Z tej okazji dumny ojciec pochwalił się w swoich mediach społecznościowym wspólnym zdjęciem… i się zaczęło. Rozpętał nie lada burzę na swoim profilu. Komentarzom nie było końca. Internauci wytykają makijaż i stylizacje 13-letniej córki gwiazdora. 

Zaskakujące zakończenie "Wiadomości" TVP. Michał Adamczyk w ostatniej chwili wydał oświadczenie

Tomasz Oświeciński to dumny tata 13-letniej Mai

Tomasz Oświeciński może być dumny z poczynań swojej córki. Maja coraz śmielej działa w polskim show biznesie i powoli, krok po kroku, robi całkiem udaną karierę. Pomimo młodego wieku, ma już na swoim koncie udział w kilku produkcjach telewizyjnych u boku taty.

Córka gwiazdora coraz częściej również publikuje w swoich mediach społecznościowych autorskie makijaże, które zbierają aprobatę internautów. Niektórzy jednak kręcą nosem i dziwi ich fakt, że dziewczyna w tak młodym wieku zajmuje się już makijażem. Dziewczyna może jednak zawsze liczyć na nieocenione wsparcie swojego ojca. 

Tomasz Oświeciński pochwalił się wspólnym zdjęciem z córką i wywołał lawinę komentarzy

Tomasz Oświeciński dodał na swojego instagrama zdjęcie z córką, które opisał słowami: „Dziś rozpczyna się egzamin ósmoklasisty”. Na wspólnej fotografii Maja ubrana jest w bardzo elegancką, aczkolwiek nieco odważną i krótką czarną sukienkę na ramiączkach. Do tego wysokie szpilki i skórzana ramoneska. 

Fani w komentarzach od razu zwrócili uwagę na wygląd dziewczyny. Internauci bez namysłu stwierdzili, że córka aktora w takim stroju wybrała się na szkolny egzamin, na co szybko zareagował sam Oświeciński tłumacząc, że zdjęcie zostało zrobione wcześniej. Mimo tego, słowom krytyki nie było końca. Wpisy komentujących skupione były wokół stylizacji 13-letniej Mai. 

- Sorki, burkę zostawiła w domu – napisał Tomasz Oświeciński, ale jego komentarz szybko zniknął z profilu, tak samo jak krytyczne uwagi wobec stroju córki. Aktor zablokował możliwość komentowania posta.